Sayfa: [1]
Gönderen Konu: Kadının Cinsel Organının Okşanması  (Okunma Sayısı 31680 Defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte.
kezban62
Moderatör
*
Cinsiyet: Bayan
Mesaj Sayısı: 11426Üyelik Bilgileri WWW
« : 24 Kasım 2012, 19:52:54 »

Kadının Cinsel Organının Okşanması

İki sevgilinin elleri ergeç doğrudan doğruya cinsel bölgelere doğru yönelecektir. Daha önceki bütün okşamalar da zaten oraya yönelmiştir; ve sarmaşma durumunda öyle bir an gelir ki, aşk tutkusu kesin bir biçimde bu teması ister. Çekingenliği üstlerinden tam atamayan bazı kadınlar bu planda eşleri kadar aktif olamamaktadırlar. Kadının bu duraksamayı aşması, girişimlerinde daha cesur olması için erkek ona yardımcı olacak, daha sonra da hoşnutluk belirtileriyle onu uyaracaktır. Çünkü bu tür çekingenlikler biraz da öbür tarafın acemice ve kaba tavırlarının bir sonucu olarak ortaya çıkmaktadır. Erkeğe gelince, bu tür okşamalar onun için çok doğal bir şeydir;
eşinin kalçalarını, kasığını, karnını tekrar tekrar okşadıktan sonra, bunun zorunlu bir sonucu olarak, elini tüylerle oynamak için Venüs tepesinin üstüne koyacaktır. El, daha sonra da, kadının cinsel organını keşfetmeğe yönelecektir.

Her şeyden önce hatırlatalım ki, «¡enito-anal» bölge (cinsel organla anüsün bulunduğu bölge) bütünüyle cinsel uyarıya katılmaktadır; erkek bunların hiç birini görmezden gelmemelidir. Genellikle, her şey bu iki «temel» duyarlık bölgesine yöneliyorsa da, zevki güçlendirici «ikincil» bölgelerin bulunduğu da akıldan çıkarılmasa iyi olur. Kısacası, erkek, küçük ve büyük dudaklardan ayrı olarak anüsü ve apış arasını da, hatta kalçaların iç yüzeylerinin en yakın kısımlarını da kavrayan bir bölgede uzayan hafif okşamalarla işe başlayacaktır.

işi hemen en duyarlı yerlere getirmek için çırpınanlar, «bu böyle işte», «oluyor işte» diye oraları doğrudan doğruya uyarmaya koyulanlar, eşleri kendilerine karşı samimi ise, bula bula hoşnutsuzluk solumaları bulurlar karşılarında. Kadının cinsel organı, yaratılan erotik koşullar ne kadar elverişli olursa olsun, öyle saldırıyla fethedilebilen bir yer değildir.

Dudaklar ve parmaklar kadının klitorisi için en iyi uyarıcılardır. Organ öpmekten (cunnilinctus) yeri geldiği zaman daha belirgin olarak söz edeceğiz; burada, şimdilik, bir ilk yaklaşma olarak hemen hemen vazgeçilmez olan elle okşamayı anlatmakla yetineceğiz. Her şeyden önce, cinsel organın bütünüyle gönlünü yapmamız gerektiğini biliyoruz. Penisin başının bir kadının butları arasına girişi, gerçek anlamda tam mahrem bir ilk okşamadır, gerisi mutlaka gelecek olan son armağanın bir başlangıcıdır: Bu yüzden, bunun heyecansız bir formalitenin gereğini yerine getirir gibi çarçabuk yapılmasını öğütlemeyeceğiz.
Ayrıca erkek, bu tür dokunmadan kendine de bir zevk payı çıkarmak istiyorsa, bunun en iyi yolunun eşini isteklendirme olduğunu düşünerek cömertliğini ve ustalığını ortaya koymalıdır.

Eşin cinsel organını elle okşarken, bedenlerin birbirine yapışmasının, aralarında sımsıkı bir temas kurulmasının büyük avantajı vardır. Böyle bir durumda, uyarı, daha genel, çeşitli yönlerden rahatça gelen ek sevgi ve isteklerle daha güçlenmiş olur; sözgelimi bu arada göğse, ağza ya da bedenin üst bölümündeki başka bir duyarlı bölgeye öpüşler kondurulabilir. Bu tür temasta, sarmaşmanın tam bu anı, çiftin yan yana uzanmış (ama yüz yüze kalmış) olmasını gerektirir. Erkeğin eli ise, tatlı ve belirli hareketleri yapabilmek için iyice serbest kalacaktır.

İşte bu tür okşamada her kadının istemeğe hakkı olan iki temel nitelik. Kadının cinsel organındaki dikleşebilir özellikte nazik dokular kaba bir temasa karşı hiç de duyarlı değildir; yalnız hafif parmaklar onları yatıştırabilir, şişirebilir ya da daha belirli bir temasa götürebilir.
Kraus cisimcikleriyle donanmış bir sinir ağıyla örtülü klitoris başı mukozası, aşırı duyarlı bir bölgedir. Doğrudan doğruya onun üstüne parmak teması uygulamak doğru değildir; etten şapkasıyla korunan klitoris yumrusu üstünde hafif bir masaj uygulanabilir.

Herkes bilir, klitoris, yuvarlak başı, silindir biçimi gövdesiyle çok küçültülmüş bir penisi andırır; erkek biraz acemiyse, ve peşrev başında bu dokular sertleşme durumuna gelmemişse, klitarisi, kendini koruyan et başlığından ayırmak, ve dokunmayla tam yerini bulmak kimi zaman kolay olmaz. Bu nedenle, her zaman, bir okşama, daha doğrusu belli belirsiz bir dokunma, klitorisi hemen ayırt edilir duruma getireceğinden, çok yararlıdır. O zaman parmaklarımızın altında onun küçük bir sopa gibi hemen beliriverdiğini göreceğizdir. Bu organ çok duyarlı olduğundan, en iyisi onu, kadının kamçılanması artarak vulva düzeyinde şehvet salgılarının penisin direkt temasına elverecek bir biçimde orayı yağla-yana kadar parmaklar altında yuvarlayıp durmaktır.

Bu tür okşamanın hızı ve ritmi konusunda çok konuşulmuştur; sanırım, belini kurallar yoktur bu konuda. Zevklerini açıklaması için eşi yüreklendirmeli, onun hoşlanmadığını gösteren işaretleri hiç gözden kaçırmamalıdır. Gerçekten de, bir aşk buluşmasında eşe zevk tattırmanın tek ve en etkili yolu budur. Eşin bu okşamalardan neler beklediği bir kere öğrenildi mi, gerisi kolaydır.

Klitoris okşaması, hiç bir zaman bir başına algılanmaz. Sidik yolu ağzının, vajina ağzının çevresi de aynı uyarılar içindedir: Bütün bu bölge özellikle alıcı niteliktedir. Parmağın vajinanın içine daldırılması önemli sayılacak bir ek duyum yaratmazsa da, bu dış deliği büzen kas üstünde uygulanan ufak bir okşama genellikle kadında uyarıcı etki uyandırabilmektedir. Kısacası, parmağı vajinaya derinlemesine daldırmak mutlaka zorunlu değildir. Buraya parmağın bir ya da iki boğumunun sokulması, döndürücü bir hareketle, vulva ağzının genişletilmesi tercih edilmelidir.

O zaman bol bir salgı görülecektir. Elbet, parmakların bir penis kıvamını ve boyutlarını taşımadığını da unutmayalım. Böylece vajina daha az dolmuş bulunacağından, doyum zevki tam olmayacak, iç çeperlere uyarlanan sürtünme de tam olmayacağından daha az bir etki uyanacaktır. İçine bir erkek eli dalmış kadın bunun bir aldatmaca olduğunu düşünmekten kendini alamayacak, ve penisin kendisinin girişini ister durumda olacaktır. Eşlerin ikisine de tensel olmaktan çok psikolojik bir haz verebilen bu okşamadan bütün bütüne vazgeçilmesini istemiyoruz; ancak, geciktirilmeden, vaktinde uygulanmalıdır.

Tersine, vajina ağzına (özellikle onun alt bölgesindeki sidik yolu ucu çevresine; çünkü klitorisin dip cisimciklerinin kökleri buradadır), ve anüsle apış arasına yapılan masajlar kadının şehvet salgılarını arttırır; bütün bu parmak oyunları peşrevin önemli bir evresini meydana getirmektedir; peşrevin son anı da diyebiliriz. Bazı erkekler, fizyolojik yönden de psikolojik yönden de ideal durumun iki temel duyarlık bölgesiyle (anüs ve cinsel organ birden uğraşmak olduğunu söyleyeceklerdir. Erkek, hele ağzını başka yerlerde de kullanmakta ustaysa, o sırada eşinin mümkün bütün biçimlerde titreştiği izlenimi içinde olacaktır; parmağın birkaç boğumu vajinaya sokulup bilgili bir biçimde titreştirilirse, o sırada başparmak klitorisle oynarsa, serbest kalan öteki parmaklar da cinsel organın başka duyarlı bölümleriyle uğraşırsa gerekli sonuç alınacaktır. Böyle bir pozisyon, bir kadına sonsuz çeşitli duyumlardan bir demet sunma olanağı yaratacaktır, hem de fazla çaba ve araştırma gerektirmeden.
Logged

Kadın Temsilcisi
KadıncaForum
*****

Offline

Mesajlar: 27200

View Profile
Re: Kadının Cinsel Organının Okşanması
« Posted on: 18 Ekim 2019, 04:17:08 »

 
      uyari
Merhaba Ziyaretçi, Öncelikle Sitemize Hosgeldin. Ben KadıncaForum Botu Olarak Siteden Yararlanabilmeniz İçin, Üye Olmanızı Öneririm. Unutmayınız! Bu Site Sadece, Biz Kadınlara Özeldir.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Kadının Cinsel Organının Okşanması oyunlari, Kadının Cinsel Organının Okşanması programi, Kadının Cinsel Organının Okşanması oyunu indir, Kadının Cinsel Organının Okşanması program yükle, Kadının Cinsel Organının Okşanması download, Kadının Cinsel Organının Okşanması istenmeyen tüyler, Kadının Cinsel Organının Okşanması resimleri, Kadının Cinsel Organının Okşanması haber, Kadının Cinsel Organının Okşanması yükle, Kadının Cinsel Organının Okşanması lazer epilasyon, Kadının Cinsel Organının Okşanması msn eklentisi, sarki sözleri
Sayfa: [1]
 
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Dünya Cinsel Sağlık Birliği’nin Cinsel Haklar Bildirgesi Yeni
Cinsel Yaşam
kezban62 1 2372 Son Mesaj 03 Eylül 2011, 11:50:09
Gönderen : Karaelmas
Cinsel Iq Nüz.. Cinsel Test Yeni
Cinsel Yaşam
_dark_ 0 1525 Son Mesaj 14 Ağustos 2011, 12:25:44
Gönderen : _dark_
Evlilikte Cinsel Ilişki Ve Ilk Cinsel Deneyim Yeni
Cinsel Yaşam
_dark_ 0 1980 Son Mesaj 25 Ağustos 2011, 14:34:57
Gönderen : _dark_
Bir Kadının Anatomisi Yeni
Kadınca
Mavi_Kiyamet 0 1309 Son Mesaj 07 Kasım 2011, 03:00:17
Gönderen : Mavi_Kiyamet
Cinsel Organdaki Kanser Ve Cinsel Yaşam Yeni
Cinsel Yaşam
KadincaForum 0 1493 Son Mesaj 19 Kasım 2012, 12:24:26
Gönderen : KadincaForum