Sayfa: [1]   Aşşağı İn :)
Gönderen Konu: Telekinezi Nedir Nasıl Yapılır  (Okunma Sayısı 2360 Defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte.
Mavi_Kiyamet
Kraliçe
*


Cinsiyet: Bayan
Mesaj Sayısı: 6687Üyelik Bilgileri
« : 24 Şubat 2011, 16:35:40 »

Telekinezi Nedir Nasıl Yapılır
Telekinezi kısaca beyin istem frekanslarımızla nesneleri fiziksel etki olmadan etkiliyebilme(hareket ivme kazandırma) gücüdür. bunu zaman zaman karşılaşabilirsiniz kesinlikle doğa üstü bir güç olarak ben algılamıyorum motivasyonu kuvvetli herkes bunu bir çalışma evresinden sonra kendisi etkilerini görebilir.
örnek : gece çok korktunuz evde yalnızsınız acaba şimdi şu kapı açılsa bir ses duysam yada benzeri bu inanış o anki korku motivasyonunda bazılarımız gerçekten kapının gıcırdadığına şahit olmuştur buna bilinçsiz telekinezi diyoruz.telekinezinin çeşitli aşamaları ve evreleri olduğu savunulur en çok rivayet edileni levitasyondur cisimleri ve nesneleri uçurmak tarihte bir çok levitasyon örneği vardır en çok bilinenle kendi tarihimizden mevlana hazretlerinin dergah kapılarından geçerken kendisi açılmasıdır. tekrar belirtmekte fayda görüyorum bunu doğaüstü olarak algılamayın sadece bilinmeyen ve kullanımı gizli herkesin sahip olduğu bir yeti olarak algılayın sadece bazı insanlarda çok kuvvetlidir bunu kendileri bulabilir bir çoğu uzun çalışmaya ihtiyaç duyacaklardır.. belki sorulacaktır ben kendim çok görsel olmamakla şekilde telekineziyi kullanabiliyorum ufak cisimlere etki sağlayabiliyorum (kağıtlar ufak nesneler vs )... merek edenler için bir kaç başka telekinezlerin video linkinide koymayı uygun gördüm .. bu arada aman fazla uraşmayın uçarsınız yere indiremeyiz mutlu günler


TELEKİNEZİ İLE YAPABİLECEKLERİNİZ
1) Cisimleri oynatmak
Magazinlerinizi, gazetelerinizi, bardaklarınızı vs.
2) Cisimlerin şeklini değiştirebilmek
Kaşık, çatal, anahtar vs.
3) Psişik enerji topları
Bunlar insan enerjisi ile oluşan enerji toplarıdır. Onları oluşturup fırlatabilirsiniz.
Eğer ilerlediyseniz;
Pencereleri açıp kapayabilir, kapıları kitleyip ve de ışıkları açıp kapayabilirsiniz.

1) CİSİMLE BİR OLMAK
Şimdi bir mum yakın. Rüzgarsız bir ortamda olun ve mum ışığı ile özdeşleşin. O an sadece siz varsınız. Mum ile birliktesiniz. Gözlerinizi mum ateşine odaklayın(Gözlerinizi kırpabilirsiniz). Mum ateşini sizin ekstra bir uzuvunuz olduğunu ve onu kolunuzu veya bacağınızı oynatabildiğiniz gibi oynatabildiğinizi hayal edin. Düşünmeye devam edin... Ne zaman ki onu kendinizin bir parçası olarak kabul ettiniz, ateşi istediğiniz gibi oynatmaya çalışın! Bu egzersizi 5-10 dakika yapın ve sonra mumu söndürün.
(Not: Bu deney küçük bir kağıt parçası gibi hafif cisimleri oynatma amaçlı olarak da denenebilir.)
2) BALON VE ENERJİ TOPLARI
Bu daha ileri bir kademedir. Enerji topları cisimleri oynatabildikten sonra denenmelidir. Sürtünmesiz bir yüzeye balonunuzu şişirdikten sonra koyuyorsunuz. Sonra iki elinizi birleştirip, avucunuza enerji yolladığınızı düşünüyorsunuz. Nefes alıyorsunuz ve nefesi verirken avuçlarınıza doğru gittiğini düşünüyorsunuz ve oluştuğunu hissettiğiniz enerji birikimini elinizden balona doğru yönlendirip, balonu itmeye çalışıyorsunuz.


3) GÖRÜNTÜLEŞTİRME
Adım 1:
Vücudunuzun enerji ile doldurun.
Adım 2:
Önünüze bir kağıt parçası veya bir taş koyun.
Adım 3:
Gözlerinizi taşa odaklandırın.
Adım 4:
Şimdi gözlerinizi kapatın ve taşın-kağıdın görüntüsünü gözleriniz kapalıyken hayalinizde canlandırmaya(görüntüleştirmeye) çalışın.
Adım 5:
Sonra enerjinizin o cismin etrafında dolandığını hissedin.
Adım 6:
Cismi sırasıyla sola, sağa, geriye, öne ve daha da ileri ittiğinizi düşünün.
Adım 7:
Şimdi gözlerinizi açın.
Eğer bir sonuç alamıyorsanız 6. adımı sürekli tekrarlayın.

4) TÜNEL
Küçük bir cisim seçin. Ayrıca hafif olsun. Küçük bir yüzük veya hafif bir metal parçası.
Kafanızı boşaltın. Rahatlayın ve sizi etkileyen tüm negatif şeylere gülün. Yok olduklarını göreceksiniz. Konsantre olun.
Cisimle kendi aranızda bir tünel kurun. Bunu hayalinizce canlandırın. Sadece o cismi görün. O cisim dışında her şey o tünelin dışında. Sadece o ve siz!
Şimdi düşünce gücünüzün ellerini o cisme yönlendirin ve onu ittiğinizi düşünün.
Hemen olacak diye bir şey tabii ki yok. Ümidinizi kaybetmeyin!
PSİŞİK ENERJİ TOPLARI YAPABİLMEK
BAŞLANGIÇ
Enerji topları yaratabilmek, vücut enerjini şekillendirebilmekle ilgili bir şeydir. Bazı durumlarda, bu cisimleri oynatabilmekten daha kolaydır.
==> ALIŞTIRMA 1
Ellerinizi önünüze doğru getirin ve avuç içleriniz yukarı gelecek şekilde durdurun. Gözlerinizi kapayın ve rahatlayın. Avuç içleriniz arasındaki boşlukta oluşan enerji topuna yoğunlaşın. Sürekli bu enerji topunu güçlendirdiğinizi ve daha da büyüttüğünüzü hissetmeye çalışın. Bunun elinizdeki magnetizmanizdan ve üçüncü gözünüzle ilgili bir bağ olduğunu unutmayın.
==> ALIŞTIRMA 2
Ellerinizi yuvarlak bir şey tutar gibi yapın ve gözlerinizi kapatın. Kol kasınızı sıkın ve ordaki enerjinin ellerinize aktığını düşünün. Bu enerjinin bir enerji topunu oluşturacağına inanın. Eğer ellerinizdeki titreşimi hissediyorsanız gerçekten çok iyi! Şimdi hissettiğiniz şeyi bir şeye doğru fırlatın ve ne olduğunu görün!

KAVANOZ YÖNTEMİ
İhtiyaçlar:
Bir kavanoz(kapağıyla beraber)
Bir pinpon topu
Bir ip
Bir dikiş iğnesi
Bir SoloteypYapımı:
Kavanozun kapağını açıyorsunuz. Dikiş iğnesini alıp deliğinden kavanozun boyunun 4'te 3'ü kadar bir ip geçiriyorsunuz ve iğnenin ucunu pinpon topunu bırakmayacak şekilde pinpon topuna batırıyorsunuz. Sonra iğneye geçirilmiş ipin ucunu kavanoz kapağının kapanınca içeriye bakan yüzeyinin ortasına yapıştırıyorsunuz. Ve son olarak kapağı kapatıyorsunuz. Karşınızda kavanozun tabanına, sağına ve soluna deymeden tam olarak ortasından iple asılmış duran bir pinpon topu var.
Kullanımı:
Bu aleti düz bir yere koyuyorsunuz ve aranızda 1,5-2 karış olacak şekilde bu kavanoza yaklaşıyorsunuz. Lütfen dirseklerinizi kavanozu koyduğunuz yere koymayınız. Ve size anlattığım yöntemlerden birini deniyorsunuz. Yani enerjinizle kavanozun içinde asılı duran pinpon topunu oynatmaya çalışıyorsunuz. Benim en sevdiğim ve az da olsa ilerleyebildiğim yöntem budur.MANTAR VE SU YÖNTEMİ
İhtiyaçlar:
Üstü açık bir kap
Bir şişe mantarı
Su
Yapımı:
Üstü açık kabınızı alıp içine su dolduruyorsunuz ve içine şişe mantarınızı koyuyorsunuz.
Kullanımı:
Amacınız her zamanki gibi şişe mantarını düşünce gücünüzle oynatabilmek.


PUSULA YÖNTEMİ
İhtiyaçlar:
1 pusula
Kullanımı:
Bu yöntemdeki tek sorun, yanınızda bir insanın daha olması gerekiyor. Gözlerinizi kapatıp pusulanın ibresini düşünce gücünüzle değiştirmeye çalışıyorsunuz. Arkadaşınız da size bunu rapor ediyor. Bu yöntem paranormalite bilginleri tarafından en basit yöntem olarak düşünülmektedir.
NOT: Pusulanın ibresinin nereyi gösterdiği önemli değil.
Neden TELEKİNEZİ yeteneğimi kullanamıyorum?
1) Enerjini yönlendirememekteki neden insanların duygularıdır. Örneğin stres. Stres ilerlemenizi ve düşüncelerinizi tamamen etkisi altına alır.
2) Öncelikle şunu bilmeliyiz ki bunun hiç bir zararı yoktur. Sinirsel ağ bu özelliğe zemin yaratır. Suçluluk, korku, güvensizlik ve yargılama duyguları bu olayı önlemeye yeter de artar. Enerji akımınızı keser! Öncelikle bu olayın gerçek olduğuna kesinlikle inanmanız gerekiyor.
3) Kafanıza takmayın, rahatlayın! Bu güzel özelliğinizi düşünün. Bu bir yarış değil sadece bir test.
4) Önyargılı olmayın. Sürekli kendinizi niye yapamıyorum diye sıkmayın.
5) Düş kırıklığına uğramayın ve kendinize kızmayı bırakın. Eğlenin!
6) Bur da başarısızlığa uğramanız sizin kim olduğunuzu göstermez. Sadece cismin oynamadığını gösterir. O KADAR!
Logged
Kadın Temsilcisi
KadıncaForum
*****

Offline

Mesajlar: 27222

View Profile
Re: Telekinezi Nedir Nasıl Yapılır
« Posted on: 20 Mayıs 2024, 01:15:29 »

 
      uyari
Merhaba Ziyaretçi, Öncelikle Sitemize Hosgeldin. Ben KadıncaForum Botu Olarak Siteden Yararlanabilmeniz İçin, Üye Olmanızı Öneririm. Unutmayınız! Bu Site Sadece, Biz Kadınlara Özeldir.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Telekinezi Nedir Nasıl Yapılır oyunlari, Telekinezi Nedir Nasıl Yapılır programi, Telekinezi Nedir Nasıl Yapılır oyunu indir, Telekinezi Nedir Nasıl Yapılır program yükle, Telekinezi Nedir Nasıl Yapılır download, Telekinezi Nedir Nasıl Yapılır istenmeyen tüyler, Telekinezi Nedir Nasıl Yapılır resimleri, Telekinezi Nedir Nasıl Yapılır haber, Telekinezi Nedir Nasıl Yapılır yükle, Telekinezi Nedir Nasıl Yapılır lazer epilasyon, Telekinezi Nedir Nasıl Yapılır msn eklentisi, sarki sözleri
Sayfa: [1]   Yukarı Çık :)
 
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Göğüs Küçültme Ameliyatı Nedir? Nasıl Yapılır? Yeni
Vücut Estetiği
Milena 0 2220 Son Mesaj 02 Mart 2011, 11:46:40
Gönderen : Milena
Lazer Epilasyon Nedir Nasıl Yapılır Yeni
Estetik ve Plastik Cerrahi
kezban62 1 3278 Son Mesaj 01 Ekim 2012, 21:18:23
Gönderen : M£LİK£:))
Lohusa Şerbeti Nedir, Nasıl Yapılır? Yeni
Yemek ve Tatlı Tarifleri
kezban62 0 1818 Son Mesaj 20 Mayıs 2013, 15:08:55
Gönderen : kezban62
Mumyalama Nedir Nasıl Yapılır Yeni
Genel Kültür
Milena 0 1756 Son Mesaj 24 Mayıs 2013, 22:21:46
Gönderen : Milena
Kolaj Nedir, Nasıl Yapılır? Yeni
Kadınca
imge34 0 1973 Son Mesaj 05 Temmuz 2013, 19:48:22
Gönderen : imge34