Sayfa: [1]
Gönderen Konu: Nimo Tv'de Binlerce Mobile Legends Elması Seni Bekliyor!  (Okunma Sayısı 3 Defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte.
Lequazier
Yeni Üye
*

Üyelik Bilgileri
« : 09 Temmuz 2020, 15:39:00 »

Arkadaşlar sa
Duydum ki yarın 10 Temmuz 20:00'da Nimo TV'de Mobile Legends'ta (MLBB) binlerce elmas ödüllü yayın yapılacakmış.
Daha önce özel bir çekiliş yapmışlardı ve bende telefon ve 2000 elmas kazanmıştım. Şimdide canlı yayın yapıyorlar ve canlı yayına özel binlerce liralık Mobile Legends elması vereceklermiş. 10 Temmuz akşamı 20:00'da yani bu Cumag günü olacak yayını ben izlemeyi düşünüyorum. Eğer sizde gelirseniz bence sizde birşeyler kazanabilirsiniz.

Aşağıdaki adresten saat 20:00 da siz de yayına gelerek hediye elmaslar kazanabilirsiniz. Hadi bol şans Peynir:D:D

https://www.nimo.tv/itachi
Kadın Temsilcisi
KadıncaForum

View Profile
Re: Nimo Tv'de Binlerce Mobile Legends Elması Seni Bekliyor!
« Posted on: 12 Temmuz 2020, 09:17:31 »

uyari
Merhaba Ziyaretçi, Öncelikle Sitemize Hosgeldin. Ben KadıncaForum Botu Olarak Siteden Yararlanabilmeniz İçin, Üye Olmanızı Öneririm. Unutmayınız! Bu Site Sadece, Biz Kadınlara Özeldir.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Nimo Tv'de Binlerce Mobile Legends Elması Seni Bekliyor! oyunlari, Nimo Tv'de Binlerce Mobile Legends Elması Seni Bekliyor! programi, Nimo Tv'de Binlerce Mobile Legends Elması Seni Bekliyor! oyunu indir, Nimo Tv'de Binlerce Mobile Legends Elması Seni Bekliyor! program yükle, Nimo Tv'de Binlerce Mobile Legends Elması Seni Bekliyor! download, Nimo Tv'de Binlerce Mobile Legends Elması Seni Bekliyor! istenmeyen tüyler, Nimo Tv'de Binlerce Mobile Legends Elması Seni Bekliyor! resimleri, Nimo Tv'de Binlerce Mobile Legends Elması Seni Bekliyor! haber, Nimo Tv'de Binlerce Mobile Legends Elması Seni Bekliyor! yükle, Nimo Tv'de Binlerce Mobile Legends Elması Seni Bekliyor! lazer epilasyon, Nimo Tv'de Binlerce Mobile Legends Elması Seni Bekliyor! msn eklentisi, sarki sözleri
Sayfa: [1]

Gitmek istediğiniz yer: