Sayfa: [1]
Gönderen Konu: Facebook Zengin Ediyor!  (Okunma Sayısı 703 Defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte.
-Trinity-
Administratör
*
Cinsiyet: Bayan
Mesaj Sayısı: 483Üyelik Bilgileri
« : 15 Ekim 2015, 16:17:57 »Facebook'ta bir güvenlik açığı bulduğunuzu düşünüyorsanız, sosyal medya devine hemen bildirin büyük para ödülleri sizi bekliyor.

Facebook'un 2011 yılından beri web sitesinde güvenlik açığı bulan kişilere para ödülleri dağıttığını biliyor muydunuz? Bugüne dek bir kişi büyük bir hata bulup onu rapor ederek 5 bin dolar (14 bin TL) kazandı. Başka biri ise altı ayrı (ama daha küçük) hata bildirimi ile 7 bin doların (21 bin TL) üzerinde bir kazanç sağladı.

Yani bir güvenlik açığı bulunduktan sonra hemen Facebook'a rapor edildiğinde ödül kazanılabiliyor. Geçerli bir hata için asgari ödeme 500 dolar ancak yukarıda da belirtildiği gibi Facebook daha ciddi hatalar için daha fazla ödeme yapıyor.
 
Ama birkaç önemli uyarı var. İşte Facebook'un ödül vermeden önce aradığı o kriterler:

-Her güvenlik hatası için tek bir para ödülü verilir.

-Sadece kişilere ödeme yapılır.

-Raporlama sırasında hatanın nasıl tekrarlanacağına ilişkin detaylı adım adım açıklama. Net talimatlar çok önemli.
 
-Tespit edilen hatanın açığa çıkarılmaması, gizli tutulması

INSTAGRAM'I DA KAPSIYOR
Yukarıdaki kurallara bağlı kalındığında Facebok kişilere karşı herhangi bir dava veya soruşturma açmıyor. Teklif, Facebook'un sahip olduğu Instagram ve Oculus gibi diğer ürünleri de kapsıyor.
Logged
Kadın Temsilcisi
KadıncaForum
*****

Offline

Mesajlar: 27205

View Profile
Re: Facebook Zengin Ediyor!
« Posted on: 28 Mayıs 2020, 09:25:25 »

 
      uyari
Merhaba Ziyaretçi, Öncelikle Sitemize Hosgeldin. Ben KadıncaForum Botu Olarak Siteden Yararlanabilmeniz İçin, Üye Olmanızı Öneririm. Unutmayınız! Bu Site Sadece, Biz Kadınlara Özeldir.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Facebook Zengin Ediyor! oyunlari, Facebook Zengin Ediyor! programi, Facebook Zengin Ediyor! oyunu indir, Facebook Zengin Ediyor! program yükle, Facebook Zengin Ediyor! download, Facebook Zengin Ediyor! istenmeyen tüyler, Facebook Zengin Ediyor! resimleri, Facebook Zengin Ediyor! haber, Facebook Zengin Ediyor! yükle, Facebook Zengin Ediyor! lazer epilasyon, Facebook Zengin Ediyor! msn eklentisi, sarki sözleri
Sayfa: [1]
 
Gitmek istediğiniz yer: