Mesajları Göster
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 203
1  .:: KadıncaForum Sağlık ::. / Sağlıklı Yaşam ve Spor / Ynt: Sporda Ani Ölüm : 26 Temmuz 2013, 13:54:46
Teşekkürler.
2  .:: KadıncaForum Sağlık ::. / Sağlıklı Yaşam ve Spor / Ynt: Hacim Çalışması : 26 Temmuz 2013, 13:54:41
Teşekkürler.
3  .:: KadıncaForum Sağlık ::. / Sağlıklı Yaşam ve Spor / Ynt: Spor Yaparken Uygun Ayakkabı Seçimi : 26 Temmuz 2013, 13:54:37
Teşekkürler.
4  .:: KadıncaForum Tanışma ve Kaynaşma ::. / Tanışalım & Kaynaşalım / Ynt: Merhabaaaa : 26 Temmuz 2013, 13:54:00
Hoşgelmiş Gülümseme İyi forumlar
5  .:: KadıncaForum Tanışma ve Kaynaşma ::. / Tanışalım & Kaynaşalım / Ynt: Selamlar : 26 Temmuz 2013, 13:53:40
Aramıza hoşgeldin.
6  .:: Kadınca ::. / Burçlar / 2013 Ağustos Ayı Burç Yorumları - Susan Miller Burç Yorumları : 22 Temmuz 2013, 03:14:39
2013 Ağustos Ayı Burç Yorumları - Susan Miller Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları - Susan Miller Burç Yorumları - Ağustos Ayı Susan Miller Burç Yorumları, 2013 Susan Miller Burç Analizi, 2013 Ağustos Ayı Yay Burcu Yorumları, Koç Burcunu temmuz 2013 de Neler Bekliyor,

Koç Burcu Ağustos 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Koç Burcu Yorumları
Koç Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Susan Miller Ağustos 2013 Koç Burcu Yorumu

1 Ağustos'ta endişesiz 5. Aşk ve Çocuk Evinizde duygularınızın diğerlerinin üstündeki etkisini göz önünde bulundurmadan, sizi ileri sevk etmesine izin verirseniz muhtemelen hareket akışınızı değiştiren geri bildirimler alacaksınız. Bu yeni bakış açısı en başta sizi yoldan çıkarabilir ama yarattığınızı anlatmanın daha ödüllendirici yollarını da gösterebilir. Aşırı gurur, bu yeni bilgiyi kabul etmeye bir engel olabilir ama şimdi geri atılan bir adım, sizi sonradan çok yukarı taşıyacak bir yol olarak kendini gösteriyor. .

Buna karşın, bir organizasyona nasıl katıldığınızı ve yaklaşımınızı nasıl değiştirmeniz gerektiğini tekrar düşünürseniz, bunun daha derin bir anlam taşıdığını anlayacaksınız. Sık sık güç savaşlarını kışkırtan, etkili Plüton'la Mars 17 Ağustosta yol değiştirecek. Bir durum sizi fazlasıyla sinirlendirebilir ama 18 Ağustostaki burç değişimi sakin tavrınızı sürdürmeniz yönündedir.

Yönetici gezegeninizin havai Terazi burcuna girmesiyle diplomasinin, çatışmadan daha mantıklı olduğu açıkça belli olacak.Hafta sonları planları yaparken, son dakika olayları bunları bozabilir. Sizin için uygun olamasa bile, başkalarının ihtiyaçlarını karşılamada olabildiğince cömert olun. Karakterinizin üstünlüğünü ve kalbinizin iyiliğini göstermek sadece İyi zaman geçirmekten daha önemlidir.

6-9 Ağustos tarihlerinde Mars ve heyecan veren Uranüs, 6 Ağustos'ta karşı karşıya gelince, hassasiyetleri azaltıcı ve düşüncesizce davranışları teşvik edici bir patlama

Boğa Burcu Ağustos 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Boğa Burcu Yorumları
Boğa Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Susan Miller Ağustos 2013 Boğa Burcu Yorumu

Bu ay, yeni ayın 1 Ağustos'ta, yumuşak Aslan Güneş'iyle 4. Ev ve Aile evinizde güçlü bir şekilde başlıyor. Kişisel meseleleriniz, sizi işinizden alıkoyarak daha da öne çıkıyor. Yine de buradaki asıl mesaj, aile bağlarınız stresli durumlar yaratsa da, köklerinizin önemini bilmeniz gerektiğidir. Yeni bir bakış açısı, özellikle İlişkilerinize baktığınızda, değişikliklere hazırlayarak, geçmiş olumsuzluğu alıp götürecek. Masum Venüs, 5 Ağustos'ta Plüton'un gölgesinde dans ederken duygularınız yoğunlaşıyor. Venüs 6 Ağustos'ta zeki Başak'a girerken, arzularınızın odağı daralıyor, fakat ne İstediğinizi ifade etme İhtiyacınız, zeki Merkür 9 Ağustos'ta Pluto'yla dik açı oiuşturmasıyla artacak.
Daha sonar, 10 Ağustos'ta Başak'a kayacak. İnip çıkan modunuz, Ateşli Venüs, entelektüel Merkür'le birlikte Satürn'e geçince hayatınızı karıştırabilir. Aşkın karmaşıklığı sizi yalnızlığa itebilir. Fakat bu yanlızlığınız 16 Ağustos'da Kova burcu dolunay tutulması sayesinde bitecek. Düşüncelerinizi özel konulardan alıp insanlık ve kariyer meselelerine vereceksiniz. Venüs zengin Jüpiter ile uyum sağlıyor, bu nedenle dersinizi almış ve ödevlerinizi yapmışsanız, ödüller sizin olabilir.

Derin inançlardan doğan dramatik hareketlerin ilişkilerde yarattığı Önemli sonuçlar var. 5 Ağustos'ta, romantik Venüs değişken Plüton ile uyum sağlayarak 6 Ağustos'ta doğallıktan yana olan Başak burcuna girmesi ve 30 Ağustos'a kadar burada kalmasıyla, aşk hayatınız daha pratik hale geliyor. İhtiyaç duyduklarınızı açık bir şekilde İfade ederseniz, onları kolaylıkla elde edebilirsiniz. Mars'ın Uranüs'le karşı karşıya gelmesi ve akıllı Merkür'ün ağırlığının hissedilmesiyie mükemmel fikirler yaratacaksınız. Soğukkanlılığınızı koruyun.

İkizler Burcu Ağustos 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı İkizler Burcu Yorumları
İkizler Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Susan Miller Ağustos 2013 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler bu ay güç, kuvvet, gösterişli durumlar ve gözü pek fikirler umutlarınızı ayakta tutmak konusunda başarısız kalıyor. Zihninizi uyaran yeni fikirlerin dikkatli bir şekilde gözden geçirilmeleri gerekir. İnsanları kendi tarafınıza çekme yeteneğiniz çok kuvvetli ancak nedeninizin bu çabaya değdiğinden emin olun. 16 Ağustostaki tarafsız , doğruluğu simgeleyen 9. Büyük Gerçekler evinizdeki belirsiz Neptün ile birleşince, coşkunun her zaman gerçekle aynı şey olmadığını anlayacaksınız. Bu tutulmalar sezgilerinizin değişmesine yol açacak.


Şimdi daha şüpheci olmanız insanlara güvenmediğiniz anlamına gelmiyor. Aksine, yeni fikirlere yer açmak için eskilerini bırakmak olarak düşünülebilir. Şükür ki, 30 Ağustosta pratik Başak Burcu'ndaki yeni ay, 4. Kurumlar evinizde ortaya çıkarak, size gelişme için uzun vadeli bir plan hazırlıyor. Onun dengeleyici Satürn ile birleşimi size aydınlık ve disiplin getirken, Oğlak Burcunda Jüpiter'le yapılan 120 derecelik açı, geleceğinizi gerçekçi ve iyimser bir bakış açısıyla zenginleştiriyor. Ateşli Mars 19 Ağustosta, 5. Romantizm, Çocuklar ve Yaratıcılık evinizde bir gezegenler dizisine öncülük edecek.

Mars ve Uranüs'ün, gergin ters konumları yüzünden iş ve evdeki kızgınlıkların ortadan kaldırılması için bugün gergin bir gün olabilir. Merkür'ün elektrikli Uranüs'e karşı konumu ve karmaşık Neptün'e karşı da ters konumlanması, karışık mesajlar ve büyüyen kaos şeklinde sohbetleri değişik bir yöne çevirebilir. Ancak Venüs'ün, düzenli Başak burcuna girmesi ile birlikte, çevreniz daha düzenli ve gösterişli hale gelebilir. Kısa bir süreliğine mükemmelliyetçiliğin pençesine düşseniz bile dert etmeyin.

Yengeç Burcu Ağustos 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Yengeç Burcu Yorumları
Yengeç Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Susan Miller Ağustos 2013 Yengeç Burcu Yorumu


Ağustos sorunların çözüme ulaştığı, çabanızın karşılığını aldığınız, başaracak çok şeyiniz olduğunu size hatırlatan ve gücünüzün doruklarında olduğunuz bir aydır. Ağustos, ayın ilk günü ateşli Aslan yeni ay tutulmasıyla başlayıp, 30 Ağustostaki Başak yeni ayıyla bitiyor. Ağustos'un 5'inde çekici Venüs şiddetli Plüton ile ahenk içindeyken, arzularınızın önünde durabilmek imkânsız gibi. Venüs'ün hassas Başak'a yaklaştığında yaratacağı sağduyu dalgası bile, 6 Ağustos'ta, kararlı Mars ve radikal Uranüs arasında ortaya çıkacak şiddetli muhalefeti önlemeye yetmez.
Şansınız var ki, Ağustos'un 9'unda mantıklı Venüs, Plüton'la 120 derecelik bir açı yaparak, 10 Ağustos'ta Başak'a girmesiyle herşey eski berraklığına kavuşacak. Daha sonra, Venüs ve Merkür sırasıyla 13 ve 15 Ağustos'ta yönetici Satürn'le birleşerek, sırtınıza daha ağır yükler bindirecek. Dik durmalı, muhtemel can sıkıcı durumlarla başa çıkmalı, engelleri aşmalı ve sabrınızı sınamalısınız, böylece hedeflerine ulaşabilirsiniz. Ağustos'un 16'sındaki Kova dolunayı tutulması sonucunda Neptün ile kavuşumu rüyalarınızın iç yüzünü keşfetmenizi sağlayacak.

Venüs ile yararlı Jüpiter arasındaki 120 derecelik açı, bu duygusal olarak yoğun geçen dönemi başarı ile bitirmenizi mümkün kılıyor. Ağustos'un 17'sinde, Mars'ın Plüton ile dik açı yapması, güçlü bir kişinin sizin çabalarınızı engellemeye çalıştığının habercisi olabilir. Dış baskılara takılmayın, taktiklerinizi gözden geçirmek ve şekillendirmek için Mars'ın stratejik Terazi'ye yaklaşmasını fırsat olarak sizi rahatsız kullanabilirsiniz.

Aslan Burcu Ağustos 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Aslan Burcu Yorumları
Aslan Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Susan Miller Ağustos 2013 Aslan Burcu Yorumu

Merkür'ün Güneş - Ay kavuşumuna katılması, işe yaramayan bazı fikirlere takılıp kalmanıza sebep olabilir. Bu konuda direnmek yerine gitmesine izin vermek gerekir. Sizin en büyük güçlerinizden bir tanesi olan inat, şimdi bir zayıflık olabilir. Hayalci Neptün'ün, Kova Burcu'ndaki dolunay ile birleşimi sizi gökkuşağının peşinden koşmaya ya da partnerinizle birlikte sorunları en aza indirmenize yardım edebilir.
Bununla beraber, daha pozitif bir yaklaşım, ilişkilerin yaralarını sarmanızı ve aşka olan güveninizi yeniden kazanmanızı sağlayabilir. 22 Ağustos'ta, Güneş'in 2. Gelir evinizdeki Başak Burcu'na girmesiyle düşünceleriniz daha pratik hale gelecek. Merkür 27 Ağustos'ta uyumlu Terazi Burcu'na girmeden önceki gün, Plüton ile dik açı çizdiğinde, yoğun konuşmalar ortaya çıkabilir.

Bugünkü etkileyici Aslan Yeni Ay'ı sırasında, Merkür ile etkileyici Plüton arasındaki 135 derecelik açı, olumsuzlukları artırabilir. Bu dönüşüm dalgasını kontrol etmenin püf noktası, onu yok etmek yerine, onu değiştirebileceğiniz bir yön bulmaktır. Ufak bir düşünce ya da davranış değişikliği, hayatınızı pozitif bir yöne çevirmede güçlü bir süreci başlatabilir.

Bununla birlikte, 30 Ağustos'ta analitik Başak Burcu'nda olan yeni ay inatçı Satürn'le birleşerek hiçbir konuyu aydınlatmaya niyeti olmadığını gösterecek. Neyse ki, cömert Jüpiter Satürn'le ve yeni ayla güzel bir açı çizdiğinde, size geniş çaplı stratejik bakış açısı sağlayacaktır, Bu bakış açısı, sizi başarılı bir mali ve profesyonel gidişata doğru çevirebilir.

Başak Burcu Ağustos 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Başak Burcu Yorumları
Başak Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Susan Miller Ağustos 2013 Başak Burcu Yorumu

12. Kader evinizdeki dramatik Güneş Tutulması, bu ayı uzun vadeli sonuçları olan kaçınılmaz olaylar dizisiyle başlatıyor. Diğer insanlar, özel 12. evinizdeki Venüs ve Merkür'le şu anda neler yaşadığınızın farkına bile varmayabilirler. 6 Ağustos'ta Venüs'ün Başak Burcu'na girmesini, 10 Ağustos'ta Merkür takip ediyor ve bu eve dönüş gibi ama şu anda burcunuzda olan tüm gezegenlerle uğraşmak oldukça zor - Mars'ın ateşi, Satürn'ün sorumluluğu, Venüs'ün arzuları ve Merkür'ün keskin zekası. Çok fazla şey oluyor, herşeyi kontrol altında tutmayı zorlaştırıyor.
Ancak, 13 Ağustos'ta Venüs'ün Satürn'e, ardından 15 Ağustos'ta Merkür'e bağlanmasından dolayı pek fazla seçeneğiniz yok. Bu İki birleşme sizi yolunuzdan alıkoyarak, standartlara uymayan bir öz bakış geliştirmeye zorluyor.22 Ağustos'ta Güneş'in becerikli Başak Burcu'na girmesi parlaklığı arttırarak size daha çok netlik sağlıyor.

23 Ağustos'ta Merkür ve Venüs'ün radikal Uranüs'le gergin karşılaşması mesajı eve w getiriyor; temiz bir ayrılık kesinlikle seçenekleriniz, Venüs Terazi Burcu'na girerek, hayatınıza tekrar bir denge getirme isteğinizi pekiştiriyor. Bu ay kişilik eviniz olan 1. evinize nadir bir İkinci Yeni Ay düşüyor. Bu ay ne kadar değişim yaşamış olursanız olun, bu Başak Yeni Ay'ı hayatınıza devam etmek için ihtiyacınız olan finale damgasını vuruyor.

1 Ağustos'ta, Ruh ve Bilinç eviniz olan 12. evinizdeki yaratıcı Aslan Yeni Ay tutulması, iç dünyanızla iletişim kurma arzunuzu vurguluyor. Ani bir uyanışla, kendi hayal dünyanıza dalıp, geçmiş deneyimlerin şimdiki seçimlerini hala etkilediğini keşfetme ihtiyacınızı fark edeceksiniz. Ruhani yolculuğunuz kolay olmayabilir ama metafiziksel çalışmaların sonuçları oldukça engin olabilir.
Aşk gezegeni Venüs, 5 Ağustos'ta burcunuza giriyor ve tatmininiz yakın İlişkilerdeki ihtiyaçlarınız konusunda açık olabilmenize bağlı.

Terazi Burcu Ağustos 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Terazi Burcu Yorumları
Terazi Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Susan Miller Ağustos 2013 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Teraziler 11. Grup evinizde bir silkelenme yaratarak, arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla ilişkilerinizi sağlamlaşacak.. İş yaşamınızda kendi görüşünü benimsemeniz İçin sizi zorlayarak çok fazla İleri gidebilir. Uzlaşmayı ne kadar çok denerseniz deneyin tek çözüm İlişkinizi bitirmek olabilir. Ayrıca hayatınızı kolaylaştırmak için, fazlasıyla büyük bir projeyi daha kontrol edilebilir bir boyuta getirme ihtiyacı duyabilirsiniz.
Neptün'ün Ay ile birleşimi düşüncelerinizi gölgede bırakacak bir miktar hayal gücü getiriyor. Başkalarının sözlerinden daha çok kendi yaratıcı yeteneklerinize inanın. Şu sıralar hayatınızda sihre yer var; fakat şaşırtıcı şekilde bu sizin kendiniz için yaratabileceğiniz bir şey.

"Hareketli Gezegen" Mars Ağustosta burcunuzu girdiğinde sizi daha fazla kendinize güvenmeye ve başkalarıyla İlişkilerinizde girişken olmaya teşvik ederek enerji seviyenizi yükseltiyor. Hiç kimseyi rahatsız etmeden sizi ilerletecek samimi bir incelikle ilgi alanlarınızı nasıl genişleteceğinizi bilincindesiniz. 28 Ağustosta haberci Merkür zekânızı geliştirerek ve iletişim yeteneklerinizi arttırarak tarafsız Terazi'ye giriyor. 30 Ağustosta Venüs, 24 Eylül'e doğru güzellik ve çekiciliğinize dikkat çeken gruba katılıyor.

Görünüşünüzdeki ufak bir değişiklik önemli ölçüde dikkat çekebilir ve kendinize güveninizi arttırabilir. 30 Ağustosta özel 12. Evinizdeki dikkatli Başak size uzun süreli mutluluk planlan yapmak için gerekli bakış açısı sağlayarak, uygun şekilde amaca yönelik Jüpiter ve Satürn ile aynı hizaya geliyor.Venüs'ün umut verici Jüpiter ve güçlü Plüton ile aynı hizaya gelmesi üzerine, kendinize güveniniz artıyor. Ancak fazla hoşgörüden uzak durmak en İyisi: yönetici gezegeniniz, aşırılıkların hoş görülmeyeceği kibar Başak burcuna hareket ediyor.

Akrep Burcu Ağustos 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Akrep Burcu Yorumları
Akrep Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Susan Miller Ağustos 2013 Akrep Burcu Yorumu

Bu ay 11. Grup evinizde bir silkelenme yaratarak, arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla ilişkilerinizi sarsacak. Zorba bir kişi kendi görüşünü benimsemeniz için sizi zorlayarak çok fazla ileri gidebilir. Uzlaşmayı ne kadar çok denerseniz deneyin tek çözüm ilişkinizi bitirmek olabilir. Ayrıca hayatınızı kolaylaştırmak için, fazlasıyla büyük bir projeyi daha kontrol edilebilir bir boyuta getirme ihtiyacı duyabilirsiniz.
Ay'ın konumu düşüncelerinizi gölgede bırakacak bir miktar hayal gücü getiriyor. Başkalarının sözlerinden daha çok kendi yaratıcı yeteneklerinize inanın. Şu sıralar hayatınızda sihre yer var; fakat şaşırtıcı şekilde bu sizin kendiniz için yaratabileceğiniz bir şey.

"Hareketli Gezegen" Mars 19 Ağustos'ta burcunuzu girdiğinde sizi daha fazla kendinize güvenmeye ve başkalarıyla ilişkilerinizde girişken olmaya teşvik ederek enerji seviyenizi yükseltiyor. Hiç kimseyi rahatsız etmeden sizi ilerletecek samimi bir incelikle ilgi alanlarınızı nasıl genişleteceğinizi bilincindesiniz. 28 Ağustos'ta haberci Merkür zekânızı geliştirerek ve iletişim yeteneklerinizi arttırarak tarafsız Terazi'ye giriyor. 30 Ağustos'ta Venüs, 24 Eyiül'e doğru güzellik ve çekiciliğinize dikkat çeken gruba katılıyor. Görünüşünüzdeki ufak bir değişiklik önemli ölçüde dikkat çekebilir ve kendinize güveninizi arttırabilir.

5 Ağustos'ta kendinize güveniniz artıyor. Ancak fazla hoşgörüden uzak durmak en iyisi: 6 Ağustos'ta yönetici gezegeniniz, aşırılıkların hoş görülmeyeceği kibar Başak burcuna hareket ediyor. Mars'tan ne yapacağı belirsiz Uranüs'e, Merkür'den belirsiz Neptün'e patlamaya hazır karşıtlıklar, huzurdan çok uzakta. İletişim eksikliği, duy-

Yay Burcu Ağustos 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Yay Burcu Yorumları
Yay Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Susan Miller Ağustos 2013 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yaylar Ağustos'ta büyük bir serüven, belki de yabancı ülkeyi keşfetmeyi, hayal edeceksiniz. Bu seyahat bu ay içinde gerçekleşip gerçekleşmemesi, kendinize şu anki ufuklarınızın ötesinde bir yaşam haya! edebilme iznini vermenizden ve böylece kendinizi günlük rutininizin dışında bir şeyler yapma olasılıklarına açmanızdan daha az önemli olacak. 9. Ev aynı zamanda yüksek eğitimi de sembolize eder bu nedenle daha fazla eğitim alma isteği yeniden uyanabilir. Ancak bu illa ki becerilerinizin sayısını arttırmak anlamında olmak zorunda değil, daha çok sizi daha önce hiç gitmediğiniz yerlere götürecek bir zihin yolculuğudur.
3. Ev günlük bilgi edinmeye atıfta bulunur; bu nedenle, bu tutulma sırasında Ay'ın sezgili Neptün'le olan birleşmesi, size sözcüklerden çok İşaretler ve sembollerin ilham vereceğine işaret etmektedir. Bu dönemde rüyaianmz oldukça aktif olacak ve size, örneğin nerede olduğunuzla ve sizi nelerin beklediğiyle ilgili çok şey anlatabilir. Daha fazla sorumluluk üstlenmeye istekliyseniz, bu ay, seyrek görülen bir üçüncü kavuşum, Ağustos'taki çalışkan Başak Yeni Ayı, iyi şans getirebilir. Arkadaşlar ve Dilekler Eviniz olan 11. Evdeki bu Yeni Ay, buyurgan Satürn ile birleşir ve neşeli Jüpiter ile üçgen oluşturur. Rolünüzü kalpten oynadığınız sürece, işte ya da oyunda diğer insanların arasına katılmanın aktiviteler çemberinizi genişletebile-ceğinin kesin bir işaretidir.Venüs, 6 Ağustos'ta ihtiyatlı Başak'a doğru süzülmeden önce, 5 Ağustos'ta güçlü Plüton ile uyumlu bir üçgen oluşturacak. Yaklaşan bir geziyle ilgili hayalleriniz zorlayıcı ama pragmatik kaygılar sizi planlarınızı yeniden gözden geçirmeye zoriayabilir.

Oğlak Burcu Ağustos 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Oğlak Burcu Yorumları
Oğlak Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Susan Miller Ağustos 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Bu ay 8. Paylaşılan Kaynaklar evinize düşerek, finansal bir ortaklığın veya yakın bir ilişkinin dinamiklerini değiştiriyor. Birdenbire geçmişte verilmiş sözlerin düşündüğünüz kadar sağlam olmadığını fark edip, verdiğiniz bir sözden dönmek isteyebilirsiniz. Her halükarda, bunu açıkça konuşmak en yararlısı. İhtiyaçlarınızı göstermede cesur olun ve karşılığında neler verebileceğiniz konusunda da doğruyu söyleyin. Bu açık yürekliliğiniz ve dolaysız yaklaşımınız sayesinde kendinizi daha tatmin edici bir yolda bulacaksınız.
16 Ağustos'ta, para akışınızda bir değişikliğe yol açabilir. Hayalperest Neptün'ün dolunayla olan kavuşumu yüzünden finansal fantezilerinizi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Bu olayın iyi tarafı, yeteneklerinizi yaratıcı bir şekilde geliştirmesi olsa bile, parasal konularda kendinizi sınırlandırmanız hiç fena olmaz. Venüs Başak'a girerken her şeyin düzgün ve planlı olmasını ister. Ama diğer hiçbir gezegen tek sıra halinde durmak istemez.Bu ay fazladan sözler verebilirsiniz, Mars-üranüs karşıtlığı da çok baskı yaparak, kurallara uymayı zorlaştırabilir. Belirsiz duyguları ortaya Çıkaran gerçekler de pek içinize sinmez ve sizi tedirgin eder. O yüzden, rahatlayın ve bu yaratıcı, hayal gücüne dayanan ve olağandışı çevrenin tadını çıkarın.

Bu au ertelemeler veya iptaller söz konusu olacak. Bu tutulma ayrıca, kariyerinizi geliştirmek veya kişisel gelişim sağlamak için özel eğitim ihtiyacınızı da ortaya çıkaracak. Soyut fikir ya da teorilerdense, amaçları açıkça ortada olan eğitimlerde daha başarılı olduğunuz kesin. Başta yavaş ilerleseniz de, kendinizi geliştirmek için yaptığınız yatırıma kesinlikle değecektir.

Kova Burcu Ağustos 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Kova Burcu Yorumları
Kova Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Susan Miller Ağustos 2013 Kova Burcu Yorumu

Bu ay, hayatınız boyunca arada bir su yüzüne çıkan ikileme ışık tutacak. Sizin burcunuz sosyal bir burç. Kendi kafa yapınızdaki insanlar, politik katılımlar ve toplumla birleşmek sizin için efsanevi bir şey. Tabii bazen de yalnız kalma hakkınızı kullanarak kendinizi inzivaya çekiyorsunuz. Bir yanınız kendinizden büyük bir şeyin parçası olmak isterken, bir yanınız da özerkliğinizi korumak istiyor.Bu ay ilişkinizi sorgulayarak verdiğiniz sözleri tekrar değerlendirmenize neden olabilir. Ama Venüs'ün ruhani Neptün'le karşı karşıya gelmesi gerçekleri görmezden gelmenizi sağlayabilir.
Özellikle de olanları kişiselleştirmezseniz. Ağustos ayı size yine bir kaçış yolu sunuyor. Ama Merkür'ün katı Satürn'le kavuşumu bu sefer kolayca kaçmanıza izin vermeyecek. Durumunuzu ciddi olarak gözden geçirip bundan iyi bir ders çıkarmalısınız. Şans eseri, Venüs'le Jüpiter'in 120 derecelik açı yapması en acı ilacı bile şeker katılmış gibi tatlandırabiliyor. Merkür ve Venüs'ün 23 Ağustos'ta şaşırtıcı Uranüs'le karşılıklı gelmesi, pencerelerinizi patırdatarak banka hesabınızı beklenmedik harcamalarla sarsabilir. Yeni ayın bir ayda iki kere gözükmesi pek sık rastlanan bir şey değildir. Bu da sizin dikkatinizi detaylara çekecek. Pratik Satürn'le kavuşumu sonrasındaysa, telaşlarınızı düşünmekten vazgeçip kaybettiğiniz dengeyi tekrar bulmaya çalışacaksınız.

Venüs ve hızlı konuşan Merkür, 5 ve 9 Ağustos'ta tutkulu Plüton'la 120 derecelik açı yaparak arzularınızın yoğunlaşmasına ve bu konuda konuşma gücü bulmanıza fırsat verecek. Yine de dikkatli olun. Zira fevri Mars'ın 6 Ağustos'ta değişken Uranüs'le gergin bir şekilde karşılaşması sizi köşeye fırlatabilir. Mars'ın 8 Ağustos'ta kasvetli Neptün'le 150 derecelik açı yapması ne kadar İleri gidebileceğinizi bilmenizi güçleştiriyor. Kontrolün sizde olmadığını kabul etmek mütevazı bir tecrübe olabilir ama en azından endişenizi hafifletecektir.

Balık Burcu Ağustos 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Balık Burcu Yorumları
Balık Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Susan Miller Ağustos 2013 Balık Burcu Yorumu

İş ve Hizmet Evinizde bulunması, işinizde yorucu bir istekle savaşına neden olabilir. Eğer beklentilerinizi gevşek tutarsanız, herkesin öne çıkacağı yaratıcı bir çözüm keşfedebilirsiniz. 16 Ağustos'ta geleneklere aykırı Kova burcundaki Ay hayal gücünüzü hayal dünyasına gönderiyor. Zihinsel Neptün'ün Dolunayla yaptığı birleşme 12. Ruhsal Evinizi hayaller ve bu dünyanın ötesindeki duygularla dolduruyor. Bu etkiler üzerinde düşünmeden hareket etmeyin ve anlamaya çalışın. Büyük değişiklikler yapmada önce bu bilgileri sindirmek için kendinize zaman verin. Yeni Ay, ilişki konularını gündeme getiriyor. Buradaki açıklık, hangi konumda bulunduğunuza işaret ediyor ve mantıklı kararlar almanıza yardım ediyor.


Üç gezegen, insanlarla ilişkilerinize yeni fırsatlar getirerek erdemli Başak burcuna ve sizin Yedinci İlişkiler Evinize giriyor. 6 Ağustos'ta Sosyal Venüs, hayatınıza kıymet bilen insanlar sokarak ilerlemeye başlıyor. 10 Ağustosta ise Düşünceli Merkür, karışık konularda sakin ve mantıklı çalışmanıza yardımcı olacak mantıklı diyaloglara kapı açarak takip ediyor.

1 Ağustos'ta, 6, iş evinizdeki gösterişli Aslan burcu tarafından tetiklenen olaylar küçük bir problemi büyük bir olaya çevirebilir. Mizah ve cömertlik olası bir trajediyi, komediye çeviren anahtarlar. 2 Ağustos'ta, iletişimci Merkür, Jüpiter ile 150 derecelik bir açı oluşturuyor ve bu durum gerçeklerle düşüncelerin karıştırılmasıyla tetiklenen tartışmalar yaratabilir. Eğer bir konuşma sürekli aynı şekilde dönüp duruyorsa kendinizi yormaktan ve zamanı İsraf etmekten kaçınmak için ya konuyu değiştirin ya da bitirin.

Güneş 22 Ağustos'ta güveninizi artırmak, yaratıcı müttefiklerin desteğini almak ve genel olarak ya da birebir ilişkilerde kendinizi daha cesurca ifade edebilmeniz için Başak burcuna geçiyor. Merkür 28 Ağustos'ta Sekizinci Dostluk Evine geçiyor. Yaratıcı Venüs ise kişisel ve mesleki partnerleri daha derin ve güçlü bir yere koyarak 30 Ağustos'ta Merkür'ü takip ediyor.


2013, 2013 Susan Miller, 2013 Susan Miller  Ayı Burç Yorumlar, Ağustos, Ağustos Ayı Burç Yorumları,Ağustos Ayı Burç Yorumları, Burç, burç yorumları, Susan Miller, Susan Miller,  2013, Susan Miller, Ağustos2013, Susan Miller, Ağustosayı, Susan Miller, astroloji, Susan Miller ay yorumları, Susan Miller burç, Susan Miller burç yorumları, Susan Miller, Yorumları
7  .:: Kadınca ::. / Burçlar / 2013 Ağustos Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Burç Yorumları : 22 Temmuz 2013, 03:08:26
2013 Ağustos Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Burç Yorumları - 2013 Ağustos Ayı Burçlar - Nuray Sayarı Burç Yorumları - 2013 Ağustos Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Burç Yorumları - Nuray Sayarı 2013 Ağustos Ayı Burç Yorumları - Aylık Burç yorumları - Burçlar, Ağustos 2013 de Neler Bekliyor

Koç Burcu Ağustos 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Koç Burcu Yorumları
Koç Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Ağustos 2013 Koç Burcu Yorumu

Ağustos ayında bağımsız davrananı ayacak, başkalarının kurallarına uymak zorunda kalacaksınız. Bu dönem Koçların sabırlı olmayı öğreneceği dönem olacaktır.Her şeye rağmen zevk alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Eğer durumu düzeltmek için yapılacak pratik bir çözümünüz varsa yapın. Yoksa hayatın tadım çıkarın. Hayatın düşük ritmine rağmen mali durumunuz çok iyi. Ayın 22'sine kadar dinlenirken para kazanacaksınız. Spekülasyon İşinde şansınız yaver gidebilir. Kişisel yaratıcılığınızı pazarlayabilirsiniz.
Ayın 22'sinden sonra gezegeniniz Terazi burcuna girecek ve sıkı çalışmalarınızın karşılığı olan çok iyi bir getiri sağlayacaksınız. Bu ay yolculuğa çıkma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu ay yolculuk için en iyi zaman 30 Ağustos'tur. Ayın 23'ünde daha ciddi bir çalışma dönemine giriyorsunuz. İş odaklı hedefleriniz gerçekleştirmeniz bu dönemde iyi olacaktır. Bu işler sıkıcıdır fakat yapılmalıdır. Bu dönemde sağlığınıza önem vereceksiniz. Gelecek ay sağlığınız daha da önem kazandığında bu ay yaptıklarınız İşinize yarayacak.
Bekâr Koçlar ayın 22'sine kadar aşk oyunları oynayacaklar.

Aşk ilişkilerinin hareketli olduğu bir dönemde bulunmanıza rağmen, ciddi aşkların bu aralar filizlenmesi söz konusu değil. Aşk bir tür eğlence sizin için. Ayın 22'sİnden sonra aşk gezegeniniz Terazi burcuna giriyor ve bu yüzden aşk için daha fazla çaba sarf etmelisiniz. Ayrıca yıkıcı eleştirilerden kurtulmaya çalışmalısınız. Terazi burcundaki Venüs oldukça seçici olabilir ve bu sevdiklerinizden onlara karşı takındığınız tavrın aynısınız göreceğiniz anlamına gelir. İlişkinizde hata aramaktan vazgeçmelisiniz.

Boğa Burcu Ağustos 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Boğa Burcu Yorumları
Boğa Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Ağustos 2013 Boğa Burcu Yorumu

Ayın 23'üne kadar sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek bundan sonra ise olağan sağlığınıza ve canlılığınıza kavuşacaksınız. Sağlığınız iyileştirmek için, yukarıda yıl genelindeki sağlık durumunuz İçin olan bölümü okumanızı ve uygulamanızı öneririm. Bunun yanında ayın 22'sine kadar kalbinize ve bağırsaklarınıza dikkat edin. İyi bir perhiz İşinize yarayabilir.

Ağustos ayında aşk hayatınızda gelişecek. Aşk hayatınız hakkında önemli kararlar almalısınız. Ayın 23'ünden sonra evliler Boğalar, evliliklerinde daha fazla uyum bulacaklar. Yürümekte olan İlişkiler daha uyumlu bir hale gelecek. Ayın 23'ünden sonra bekârlar birçok aşk fırsatı yakalayacaklar. Ancak unutmayın ki; gerçek aşk için zaman gereklidir.

Ayın 23'üne kadar burcunuzun ev ve aile alanlarını kapsayan 4. eviniz hala olacak. Bu nedenle daha önce yazdıklarım ayın 23'üne kadar geçerliliğini koruyacak.
Güneş burcunuzun 5. evine ayın 23'ünde girecek. Burcunuzun efendisi olan Venüs ise 22'sinde girişini gerçekleştirecek. Yeni bir kişisel zevkler dönemine giriyorsunuz. Hayattan zevk alma zamanı. Çocuklarla daha fazla zaman geçireceksiniz. Daha genç hissedeceğinizden çocuklarla iyi anlaşacaksınız.

Bu ay burcunuzun batı yakası daha baskın olacak. Aylarca bağımsızlığın tadım çıkardınız şimdi biraz sosyal ilişki zamanı. Geçtiğimiz birkaç aydır yarattığınız koşullarda yaşayacaksınız. En iyi şekilde uyum sağlamaya çalışın ve gelecek bağımsız döneminizde (gelecek Ocak) ne yapmalıyım diye düşünün.
Şanslı Günler: Ağustos 1, 2, 10, 11, 19, 20, 21, 29, 30

İkizler Burcu Ağustos 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı İkizler Burcu Yorumları
İkizler Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Ağustos 2013 İkizler Burcu Yorumu

Ayın sonunda aşk gezegeniniz geri çekilme hareketine başlayacak. Bu yüzden eğer aşk hakkında alacağınız önemli bir kararınız varsa bunu önceden alın.Aşk geçen ayın sonunda karmaşıklaşmaya başladı ve bu durum ayın 23'üne kadar devam edecek. Sevdiğiniz insanla kısa dönemli tartışma yaşayabilirsiniz. Bekârlar buluştukları insanlardan pek hoşlanmayabilirler. Ama bu durum aym 23'ünden sonra değişecek. Aşk mutluluk getirecek. Aşk fırsatları ailenizin bağlantılarından gelecek.
Gideceğiniz yönü kaybedeceksiniz, ne yapacağınızı, nereye gideceğinizi şaşıracaksınız. Özelikle bu dunun aşk konusunda geçerli olacak. Ama üzülmeyin, bu geçici bir durum.Bugünlerde yıldız haritanızın alt yarısı güç kazanacak. Bu sizin burcunuzun gece yarısı, değişimlerin ve mucizelerin gerçekleşme zamanı. Herkes günün Güneş'in doğuşuyla başladığına İnansa da esas olarak gün gece yarısı başlar. Kariyerinizle İlgili hayaller kurun ve üzerinde çalışın. Şimdi gece yansının içsel güçleri sizin için çalışıyor. Kariyer gezegeniniz hala geri çekilme hareketini devam ettiriyor ve burcunuzun kariyer merkezi olan 10. eviniz ayın 6'sından sonra boş. Ailenize ve psikolojik durumunuza odaklanın ve duygusal uyumu korumaya çalışın.

Ayın 23'ünden sonra sağlığınız daha bir hassas duruma gelecek. Bugünlerde yapılacak en iyi şey rahatlamak ve dinlenmek. Eğer enerji seviyeleriniz düşerse her tür hastalığa karşı korunmasız kalırsınız. Yıllık raporda bahsedilen önlemleri uygularsanız sağlığınızı güçlendirmiş olursunuz. Ayrıca bu dönemde kalbinize de dikkat edin.

Aym 8'inden 13'üne kadar Mars, Plüton ile karşılaşacak. Riskli ak-tivitelerden kaçının, tartışmalardan uzak durun. İnsanlar bu dönemde aşırı reaksiyon göstermeye eğiliminde olacaklardır. Araba kullanırken de dikkatli olun. Riskli bir ameliyat varsa bunu daha ileri bir tarihe almakta yarar var.
Şanslı Günler: Ağustos 3, 4, 12, 13, 22, 23, 31

Yengeç Burcu Ağustos 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Yengeç Burcu Yorumları
Yengeç Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Ağustos 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Gezegenlerin gücü şimdi burcunuzun alt kısmında yoğunlaşıyor. Şu anda yılınızın "gece"sindesiniz, bu bir dinlenme ve tazelenme dönemidir. Kariyer sorumluluklarınız olduğu doğru ama daha çok ailenizle ilgilenmelisiniz. Ayın 3'ünden sonra burcunuzda olacak olan Mars size kariyer fırsatları getirecek. İsteseniz bile kariyerinizde başarıdan kaçamayacaksınız.

Bu ay kariyer gezegeniniz ayın 8'inden 13'üne kadar Uranüs ve Plüton'un etkisiyle stresli aktiviteler getirebilir. Ayın 21'inden 27'sine kadar Satürn bu etkiyi dengeleyecek. Mars bu ay burcunuzda olacak ve bu size büyük bağımsızlık verecek. Hayatınızda istediğiniz şartları yaratabileceksiniz. Bırakın dünya size uyum sağlasın. Kısa zamanda daha fazla kazanacaksınız. Mars burcunuzdayken sinirlerinize hâkim olun ve acele etmeyin. Her şeyi arzu etmeniz bazen kazalara neden olabilir. Başkaları ile konuşurken ses tonunuza dikkat edin.

Bu ay sağlığınız orta seviyede ama hala dikkat etmeniz gerekiyor. Yıllık rapordaki yorumları okuyun.
Şanslı Günler: Ağustos 5, 6, 14, 16, 24, 25

Aslan Burcu Ağustos 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Aslan Burcu Yorumları
Aslan Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Ağustos 2013 Aslan Burcu Yorumu

Gezegenlerin geri çekilme hareketleri Ağustos ayında artacak. Bunun yazın, yani insanların tatilde oldukları bir dönemde olması gayet iyi. Bu dönem şehirden kaçmanız için iyi bir dönem.Para gezegeniniz ayın 3'ünden 26'sına kadar geri çekilecek. Çok önemli finansal kararlar almamaya çalışın. Finansal hesaplarınızı dikkatlice inceleyin, nerede düzeltme ve değişiklik yapabileceğinize bakın. Bu ay çok spekülasyon işine daldınız ve şansınızda İyi gidiyor, ama biraz ölçülü olmakta fayda var.

Gezegenlerin geri çekilmelerine rağmen bu ay verimli bir ay. Ayın başında Merkür ve Jüpiter güzel etki yaratıyor. Aym 23'ünden sonra ise Güneş ve Venüs, Jüpiter'le birlikte çok güzel bir etki yaratacaklar. Bunlar, size, finansal iyimserlik, başarı ve artış getirecek. Ayın 23'ünden başlayarak yıllık finansal zirvenize çıkacaksınız.

Aşk ilişkileriniz bu ay mutlu seyredecek. Ancak gelişmeler geçen aylardan daha yavaş ilerliyor çünkü aşk gezegeniniz geri çekilme hareketine başlamış durumda. Bu yüzden aşkı serbest bırakıp kendi kendine gelişmesini izleyin.

Riskli aktivirelerden kaçının. Sevdiğiniz kişilere karşı daha sabırlı davranın. Kavga ve tartışmadan uzak durmaya çalışın.
Şanslı Günler: Ağustos 8, 9, 17,27, 28

Başak Burcu Ağustos 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Başak Burcu Yorumları
Başak Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Ağustos 2013 Başak Burcu Yorumu

Ağustos ayı Başak burcu için bolluk ve bereket ayı olacak. 23 Ağustos tarihine kadar inanç ve sağduyunuzu dinleyin. Belki hemen sonuç almayabilirsiniz ancak 23 Ağustos civarında oldukça güzel paralar kazanacaksınız. Para her zaman nakit olarak gelmez bazen para kazanma imkânları ortaya çıkarak size büyük olanaklar sağlarlar. Bu ay servet Başakları her yerde arıyor olacak. Bu ay vücudunuza, imajınıza ve görünüşünüze yatırım yapabilirsiniz. Gösterişli giyim tarzınız sizi zengin gösterecektir. Bu ay altın ve toprak tonlarında aksesuarlar kullanmaya çalışın.
Sağlığınız hala geri çekilme hareketi içinde olan sağlık gezegeninize rağmen gayet iyi olacak. Yalnız bu dönemde beslenme düzeninizi değiştirmeye çalışmayın. Gezegen haritanızın doğu yakasında toplanmış olan gezegenler size sonsuz özgürlük tanımaktalar. Bu ay insanlar sizin için önemli olsalar da, onlara fazla gereksiniminiz olmayacak. Bu dönem özgür lüğün verdiği hazzı yaşayacaksınız. Beklentileriniz doğrultusunda koşulları değiştirmek bu ay sizin için çok kolay olacak. Ağustos ayında Başaklar, isteklerini belirleyecekler ve dünya onların bu isteklerine uyacak.

23 Ağustos itibarı ile gezegenlerin güç dengesi dönencenizin alt kısmına kayacak. Şimdi adeta dönencenizde olan güneş batımmı seyredeceksiniz. Gün batımlaı her zaman harika bir tablo yaratırlar ve siz de bunun tadını çıkartmaya bakın. Kariyer hedefleriniz gerçekleştiğinden artık enerjinizi bundan altı ay sonra gerçekleşecek gün doğumuna hazırlamaya başlamalısınız. Bu dönemde kariyer amaçlarınızın peşini bırakmayacaksınız ancak eskisi gibi bu konuda hırslı olmayacak ve geleceğe dönük planlamaya önem vereceksiniz.

23 Ağustos tarihinde Güneş'in 1. evinize yerleşmesiyle bu yılın kişisel zevk zirvesine yükseleceksiniz. Güneş, vücudunuz ve görünüşünüzü güzelleştirmenize yardımcı olacak. Bu ay bedensel ve ruhsal zevklen tadacaksınız. Bu ay, Venüs'ün dönencenizde yer alması güzelliğine güzellik katacak. Herkesin fark edeceği ve dünya ötesi bir güzellik yansıtıyor olacaksınız. İçinde bulunduğunuz ilişki, yeni ve iddialı imajınızla örtüşmeyebilir. Bu süreçte siz ve sevgilinizin karşılıklı olarak birbirinize özgürlük tanımanız gerekecek. Bu şekilde davranmaya başladığınızda aranızdaki problemler ortadan kalacaktır.
Şanslı Günler: Ağustos 1, 2, 10, 11, 19, 20, 21, 29, 30

Terazi Burcu Ağustos 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Terazi Burcu Yorumları
Terazi Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Ağustos 2013 Terazi Burcu Yorumu

3 Ağustos sonrası gezegenlerin büyük bölümünün doğudan batıya göç etmesi sonucu Teraziler özgürlük düzlemine girecekler. Sosyal yönü kııvvelli olun Teraziler özgür vc bağımsız kararlar yerine, toplumlu uyum İçinde hareket etmeyi daha fazla severler, Ancak yine de bu dönemin tadını çıkartmaya bakmalısınız,
Aşk hayalınız bu ay oldukça hassas bir dönemden geçiyor olacak. Sevdiklerinizin kapris ve yanlış anlamalarına sabırla yaklaşmalı ve onları kaybetmek istemiyorsanız anlayışlı olmayı denemelisiniz.
Bu ay sevdiklerinizin riskli sporlar yapmasını önlemeye çalışmalısınız.3 Ağustos tarihinde aşk gezegeniniz 10. eviniz olan kariyer evinize yerleşecek. Bu dönemde eşiniz, sevgiliniz ve dostlarınız iş yaşamlarında büyük aşamalar kaydederek büyük projeler içinde yer alacaklar. Böyle bir dönemde en ufak anlaşmazlıklar büyük zararlara neden olabilir. Bu nedenle sevdikleriniz, eşiniz ve dostlarınızla olumsuz tartışmalara girmemelisiniz. Sevdiklerinizin başarı hırsları karşılığında kariyerlerinde yaptıkları büyük atakları kendinize örnek almalısınız. Bu dönemde arkadaş ve dostlarınızdan kariyeriniz konusunda büyük destek alacaksınız.

Geçen ay parasal konularda yaptığınız önemli değişiklikler bu ay da devam edecek. Bankacı, borsacı veya bankanızı değiştirebilir ya da portföy ve yatırımlarınızı yeniden düzenleyebilirsiniz. Bu noktada biraz riskli finansal kararlar alabilirsiniz. Başarılı olursanız büyük para kazanacaksınız.
Şanstı Günler: Ağustos 3, 4, 12, 13, 22, 23, 31

Akrep Burcu Ağustos 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Akrep Burcu Yorumları
Akrep Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Ağustos 2013 Akrep Burcu Yorumu

22 Temmuz tarihine kadar aşk gezegeninizin 10. evinizde kalması nedeni ile hala aşk hayatınızda zengin ve güçlü adayların peşinde olacaksınız. Yöneticiler, patronlar ve kariyerinizdeki Önemli insanlarla romantik ilişki yaşama şansınız bu dönemde oldukça yüksek olacak. Bu dönemde statüsü yüksek insanlarla kurduğunuz ilişkiler sizin kariyeriniz açısından da İyi olacak. Sosyalleşme faaliyetleriniz iş toplantıları ve iş arkadaşlarınızla katılacağınız partiler etrafında şekillenecek ve bu yolla kariyerinizde gelişme kaydedeceksiniz.

23 Ağustos sonrası aşk gezegeniniz Başak dönencesine girecek ve aşka bakış açınız değişmeye başlayacak. Bu dönemde sevdiklerinizden aşk yanında arkadaşlık ve dostluk bekliyor olacaksınız, İlişkilerinizde mükemmeliyet arayışınız Venüs gezegeninin Başak dönencesinde bulunmasından kaynaklanacak. Bu dönemde sevdiklerinize eleştiri yöneltmekten kaçınmalısınız.

7 - 13 Ağustos tarihleri arası sağlık gezegeniniz olan Mars'ın, Plüton ve Uranüs ile içinde bulunduğu durum kazalara neden olabilir. Bu nedenle aracınızı kullanırken dikkatli olmalı, insanlarla gereksiz kavgalara girişmemeli ve gözü pek davranmamalısınız. Bu dönemde aile bireyleriniz anne ve babalarınızın da bu konularda dikkatli olmaları gerekmektedir.
Şanslı Günler: Ağustos 5, 6. 14, 15, 16, 24, 25

Yay Burcu Ağustos 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Yay Burcu Yorumları
Yay Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Ağustos 2013 Yay Burcu Yorumu

Geçen ay 7. evinizde bulunan Mars, aşk İlişkilerinizde sürtüşme ve çekişmelere neden olmuş olabilir. Matta daha Önce ciddi baktığınız ilişkinizin aslında çok zayıf olduğunu görmüş olabilirsiniz. Bu ay 3 - 26 Ağustos tarihleri arası aşk gezegeniniz geri çekilme hareketinde olacak dolayısı ile aşk yaşamınızı ve içinde bulunduğunuz ilişkiyi gözden geçirmek için uygun bir dönemde olacaksınız. Unutmayın ki ilişkilerde olumlu gelişme sağlamak için her zaman sizin bir yol aramanız ve yöntem geliştirmeniz gereklidir.

8 Ağustos tarihine kadar ilişkisi olmayan Yaylar iş arama süreçlerinde veya işyerlerinde tanışacakları kişilerle romantik ilişkilere girebilirler. Merkür gezegeninin 9. evinize girmesiyle aşk İlişkileri okul veya eğitim ortamlarında karşınıza çıkacaktır.

Parasal durumunuz her geçen gün daha iyiye gidecek. Sevdiğiniz kişi veya ortaklarınız yeni yatırımlar arifesinde sizinle yeni bir ortaklık kurmak isteyebilirler. Bu ay spekülasyon niteliği taşıyan yatırımlardan uzak kalmaya çalışmalısınız.

Haziran ayından beri işinize verdiğiniz önem, iş ahlakınız ve sıkı çalışmanız bu ay meyvelerini vermeye başlayacak ve siz 23 Ağustos tarihinde kariyer zirvenize ulaşacaksınız. Bu başarınızı sosyal ilişkileriniz, rş arkadaşlarınızla uyumunuz, seyahat etmeyi sevmeniz vc en önemlisi alın terinize borçlusunuz. Merkür gezegeninin geçen ay 10. evinize girmesiyle beraber sevgiliniz veya eşiniz de kariyerinde güzel günler yaşayacaktır.
Şanslı Günler: Ağustos 8, 9, 17, 18, 27, 28

Oğlak Burcu Ağustos 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Oğlak Burcu Yorumları
Oğlak Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Ağustos 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Bu ay hayatınızı nasıl yaşadığınızı değerlendirip daha iyi yaşamak için neler gerektiğini öğreneceksiniz. Yaşamla ölüm arasındaki bağlantıyı çözdükçe 8. evinizde hızla ilerleyerek daha derin bilgi seviyelerine ulaşacaksınız. Ayın 23'nden sonra 9. eviniz güçlendikçe inanç ve yaşam felsefenizde büyük derinleşmeler olacak.

Bu ay sağlığınız daha iyiye gidecek ve kalbinize gerekli özeni gösterdiğinizde daha da iyi hissedeceksiniz. Bu ayın 5-23 arası anne ve babaların araçlarını dikkatli kullanmaları ve tartışmalardan uzak kalmaları gereklidir. 21-27 Temmuz arası aile bireylerinize karşı daha anlayışlı davranmalısınız. Evinizde gerekli güvenlik önlemlerini bu ay ihmal etmeyin.

Mars gezegeninin 3 Temmuz tarihinde 7. evinize girmesiyle bu ay aşk ve evlilik yaşamınız çok hareketli geçecek gibi görünüyor. Aşkta daha atak ve kararlı olacaksınız. Elde etmek istediğiniz kimseye çok daha rahat yaklaşacaksınız. Diğer taraftan evlilik ve ilişkilerde eşiniz bu ay daha sinirli olacak ve sizin onu iyi idare etmeniz ve olgunluk göstermeniz gerekecek. Aile içinde sosyal toplantılar artacak belki de bekârlar için aileleri uygun adayları ayarlayarak onları tanıştıracaklar.

Ayın 23'ü itibarıyla iş ortaklarınız kısa vadeli parasal amaçlarına ulaşıp daha ruhsal konularla ilgilenmeye başlayacaklar. Maddi olarak tatmin olan ortaklarınız size yardımcı ve eli açık davranacaklar.
Şanslı Günler: Ağustos i, 2, 10, 11, 19, 20, 21, 29, 30

Kova Burcu Ağustos 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Kova Burcu Yorumları
Kova Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Ağustos 2013 Kova Burcu Yorumu

Bu ay çalışan Kovalar her zamankinden daha fazla çalışacak işyerlerindeki bazı problemlerle uğraşacaklar. İş arayan Kovalar ise bu süreçte evlerine yakın işlere bakmaları sayesinde yeni iş olanakları elde edecekler.
Sosyal yaşamda 23 Ağustos'a kadar zirve yaşamaya devam edecek olan Kovalar bu ay boyunca pek çok toplantı, parti ve eğitime katılıp arkadaşlarıyla beraber olma şansı yakalayacaklar.

13-20 ağustos arası aşk gezegeninizle beraber hareket edecek olan Venüs bekâr Kovaların ciddi aşk arayışlarına başlamalarına neden olacak. Bu süreçte yaşamınızda Önemli birine rastlama olasılığınız oldukça yüksek olacak. Tanışmaların pek çoğu bu ay içinde aile kanalıyla gerçekleşecek.

23 Ağustos tarihine kadar dinlenmeye ve rahatlamaya devam etmeniz sağlığınız için gerekli. Eğlence ve hayattan zevk almak en güzel ilaç olduğuna göre enerjinizi boşa harcamayın ve yaşamdan zevk almaya çalışın. Ağustos ayı içinde kaslarınızı sağlam tutmak için egzersizlere ağırlık vermelisiniz. Ayrıca bu dönemde yüz, baş ve baş derinize özen gösterin. Adrenalin seviyemizi doğru düzeyde tutmak için korku, öfke ve pişmanlık duyguları yaratacak hareket ve davranışlardan kaçınmamız gereklidir.

Daha önce de söylediğimiz gibi geçmişimizle yüzleşmek ve çözülmemiş problemleri ortadan kaldırmak biz insanlar İçin çok önemlidir. Güneş ve Venüs'ün ortak hareket ettikleri süreçte Kovalar da bu yüzleşme dönemini yaşayacaklar. Geçmişten gelen problemlerin üstüne gidip onları çözerek onarh geçmişe gömebilir ve ruhumuzu besleyebiliriz.

Bu ay araç kullanırken, konuşmalarınızda dikkatli davranın, kırıcı sözler söylemekten ve tartışmalardan kaçının. Kardeşleriniz için de aynı kurallar bu ay geçerli çünkü bu ay belli dönemlerde Mars, Uranüs, Plüton ve Satürn ile beklenmedik şekillerde ortak hareketlere girişecek. Bu ay kardeşlerinize karşı sabırlı ve anlayışlı olun çünkü onlar bu ay oldukça hassas bir dönemlerinde olacaklar.
Maddi durumunuz bu ay oldukça durağan ve Neptün'ün 1. evinize

Balık Burcu Ağustos 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Balık Burcu Yorumları
Balık Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Ağustos 2013 Balık Burcu Yorumu

3 Ağustos tarihinde parasal gezegeniniz İkizler dönencesinden çıkarak Yengeç dönencesine girecek. Temmuz ayında tahmin ettiğimiz parasal eğilimlerin bu ay da devam etmeleri beklenmekte. Bu ay yine ev ve ailenize harcamalarınızı yoğunlaştıracaksınız fakat aynı zamanda aileniz kanalıyla gelir de elde edeceksiniz. Para kazanmak insan ruhuyla yakın İlişkisi olan bir konudur ve bu ay siz oldukça inişli çıkışlı bir ruh hali göstermektesiniz. İnsanların ruh halleri olumlu olduğu sürece mantıklı ve isabetli kararlar almaları kolaylaşır. Diğer taraftan olumsuz ruh hali insanların parasal konularda hata yapmalarına neden olabilir.
Bu ay önemli alımlar veya yatırımlar yapmadan önce iyice düşünün hatta bir gün düşünmeden bu konularda harekete geçmeyin. Parasal konularda karar vereceğiniz zamanlar ruh yapınızın huzurlu ve ahenkli olduğuna emin olun.
3 Ağustos tarihinden itibaren parasal gezegeniniz 5, evinizde yer alacak. Bu yeni hareket size daha riskli ve cesur finansal hareket etme tarzı getirecek. Yukarıda söylediğimiz gibi yatırımlar öncesi mutlu ve huzurlu olmaya bakın. İnsan mutluyken daha kolay ve hızlı para kazanır. Eğer çocuklarınıza yatırım yaptığını düşünen tiplerdensiniz onların parlak gelecekleri ve size gösterecekleri saygı ile sevgi bu yatırımlarınızı fazlasıyla ödeyecektir. Ağustos 2013 'de para kazanmayı eğlenceli hale getirip zevk aldığınız sürece getiriniz kesinlikle artacaktır.

Geçen ay başlayan çoğunluk gezegenin doğudan batıya hareketi yıisonuna kadar kendi başınıza özgür olarak çevrenizi ve koşullan değiştirme yeteneğinizi azaltacak ve bu süreçte başkalarının verdiği kararlara uygun olarak yaşamınıza devam edeceksiniz. Aslında belli sürelerde kendimizi sorumluluktan uzaklaştırarak dinlenmemiz bize enerji kazandıran bir faaliyettir. Siz de bu yılın geri katan kısmında bu lüksten yararlanın. Bu dönemde başarılı olmanız sosyal iletişim yeteneğinize bağlı olacaktır.
Şanslı Günler: Ağustos 5, 6, 14, 15, 16, 24, 25
8  .:: Kadınca ::. / Burçlar / 2013 Ağustos Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları : 22 Temmuz 2013, 02:58:53
2013 Ağustos Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları 2013 - Rezzan Kiraz Burç Yorumları - Rezzan Kiraz 2013 ağustos Ayı Burç Yorumları - Aylık Burç yorumları - Burçlar, Ağustos 2013 de Neler Bekliyor

Koç Burcu Ağustos 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Koç Burcu Yorumları
Koç Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Ağustos 2013 Koç Burcu Yorumu

Bu ay baskı altında ezildiğinizi hissedebilirsiniz ama statükoya tutunmak güvenilir bir seçenek değil. Radikal değişikliği engellemeye çalışmak yerine bunun tarafında çalışmanız sizin işinize daha fazla yarayacak. 1 Ağustos’ta fütürist Kova’daki Dolunay neşeli Jüpiter’le uyum sağladığında iyimserliğiniz size neşe verebilir.

Güneş’in 2 Ağustos’ta Jüpiter’le işbirlikçi yarım üçgeni içinizden geldiği gibi davranmakta sizi cesaretlendiriyor ama akılcı Merkür’ün hâlâ gerileme döneminde olduğu 8 Ağustos’tan önce planlarınıza bir ince ayar yaparsanız akıllıca davranmış olursunuz. Öte yandan, aşkla ilgili kararlar almak için ideal zaman değil çünkü Romantizme ilişkin 5. Evinizdeki Merkür 4-11 Ağustos’ta aldatıcı Neptün’le güvenilmez bir birleşmeyen açı oluşturuyor.
Ayın ortasında hayal kırıklığınız oldukça büyük. Her ne kadar şiddetli Uranüs-Plüton karesinin ikinci oluşumu (birincisi 24 Haziran’daydı) 19 Eylül’e kadar tamamlanmayacak olsa da Güneş’in zalim ışınları bu uzun süren düzenlemeyi 14-15 Ağustos’ta stres altına alırken sıkıntı verici sorunları aydınlatıyor. Aşılamaz bir direnişle karşı karşıyaymışsınız gibi hissedebilirsiniz ve bu durum 15′inde uzlaşmaz Satürn’le kavuşum yapan kavgacı Mars’la daha da artacak. Öte yandan 17 Ağustos’ta yaratıcı Aslan’daki Yeniay Satürn ve Mars’la işbirliği yaparak sakinleşmenizi, enerjinizi kanalize etmenizi ve şimdiki durumunuzun kontrolünü yeniden kazanmanızı sağlıyor.

Güneş 22 Ağustos’ta çalışkan Başak burcuna ve Çalışmaya ilişkin 6. Evinize, arkasından Mars 23 Ağustos’ta şiddetli Akrep’e ve Derin Paylaşıma ilişkin 8. Evinize girdiğinde sorumluluklarınızdan kolayca kaçamayacaksınız. Neyse ki 31 Ağustos’ta güçlü Plüton İç Huzura ilişkin 12. Evinizdeki Balık burcundaki Dolunay’ı desteklediğinde derin bir depodan enerji çekebileceksiniz.

Boğa Burcu Ağustos 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Boğa Burcu Yorumları
Boğa Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Ağustos 2013 Boğa Burcu Yorumu

Bu ay cesur davranmanızın karşılığı var, çünkü özgüvenli Aslan’daki Güneş 22 Ağustos’a kadar Temellere ilişkin 4. Evinizi aydınlatıyor. Gelirle ilişkin 2. Evinizdeki bereketli Jüpiter 1 Ağustos’ta dahi Kova’daki Dolunayla desteleyici bir üçgen açı kurduğunda para akışınızı hızlandırmak için yaratıcılığınızı kullanın. İlerleme için bir başka işaret 8 Ağustos’ta geliyor, iletişimci Merkür Kendini İfade Etmeye ilişkin 5. Evinizde ileri harekete başlıyor.

Zihninde dönüp dolaştırdığınız fikirler artık paylaşılmaya hazırdır. Aktif Mars 15 Ağustos’ta Çalışmaya ilişkin 6. Evinizdeki kendine getirici Satürn’le kavuşum yaparak, süregelen görevlerinizi yerine getirmek için ne kadar çaba gerektiğiyle ilgili belirgin bir resimle sizi aydınlatıyor. Yenilenmiş bir tutku ve disiplinle sebat ederseniz, şimdiki pozisyonunuzda kalmanızın anlamı olur. Ama çalışma hayatında şimdiki konumunuzda aşılamayan engeller ve sürekli hayal kırıklığıyla karşı karşıyaysanız, seçeneklerinizi yeniden değerlendirmek için iyi bir zamandır. 17 Ağustos’ta coşku ve yeteneğin ideal bir dengesinin tadını çıkarıyorsunuz, çünkü Aslan’daki Yeniay güvenilir Satürn ve enerjik Mars’a destekleyici yarım üçgen açılar yapıyor.

Teknikleri inceleştirmek, yeni sistemler geliştirmek ya da ek eğitim almak akıllıca fikirlerinizi sağlamlaştırmak için ihtiyacınız olan araçları size sağlayacak. Güneş’in 22 Ağustos’ta üretken Başak burcuna ve dışadönük 5. Evinize girişi şimdi sizin önünüzde hazır olan yaratıcı potansiyelin bir başka hatırlatıcısıdır.

Mars ayın 23′ünde su burcu Akrep’e ve Başkalarına ilişkin 7. Evinize girdiğinde, sizi rekabetçi insanlar aracılığıyla zorluyor ya da ilişkilerinizde liderliği almanız için sizi dürtüyor. 31 Ağustos’ta şefkatli Balık burcunda Arkadaşlara ilişkin 11. Evinizdeki Dolunay şifacı Chiron’la kavuşum yaparak, affetmenin sizinle başkaları arasındaki bağları nasıl güçlendirebileceğini gösteriyor.

İkizler Burcu Ağustos 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı İkizler Burcu Yorumları
İkizler Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Ağustos 2013 İkizler Burcu Yorumu

Bu ay değişikliklerle dolu ve birkaç sürpriz getirmeye hazır. 1 Ağustos’ta tuhaf Uranüs’teki Dolunay Maceralara ilişkin 9. Evinize düşerek şu andaki işlerle ilgilenmek yerine gelecekle ilgili hayaller kurmaya sizi teşvik ediyor. Ama haberci Merkür hâlâ İletişime ilişkin 3. Evinizde gerileme döneminde dolayısıyla eğer yanlış anlamalar, doğru olmayan varsayımlar ya da hazırlık eksikliği nedeniyle oluşan ertelemelerle uğraşıyorsanız ilerlemeniz zor.

Neyse ki 8 Ağustos’ta Merkür ileri harekete geçtiğinde çabalarınızın karşılığını görmeye başlayacaksınız, bu arada zarif Venüs’ün 7 Ağustos’ta besleyici Yengeç’e girişi düşüncelerinizi söylemeden önce başkalarının hislerini göz önünde bulundurmaya sizi teşvik ediyor.
15 Ağustos’ta sıcak Mars soğuk Satürn’le Aşk ve Kendini İfade Etmeye ilişkin 5. Evinizde kavuşum yaptığında hayal kırıklığınız artıyor ve son zamanlardaki bir davranışın kaçınılmaz sonuçlarıyla sizi yüzleştiriyor. Aşk ve Paraya ilişkin meseleler daha sorunlu olabilir yine de 17 Ağustos’ta dramatik Aslan’daki Yeniay yakın zamandaki zorlukları çözmek üzere doğrudan eyleme geçmek için sizi güçlendirecek bir dönüm noktasıdır. 22 Ağustos’ta Güneş’in titiz Başak burcuna girişi sizin niyetlerinize odaklanmanızda yardımcı oluyor.
Özel amaçlar belirleyin, çünkü 23 Ağustos’ta Mars tutkulu Akrep’e ve Çalışmaya ilişkin 6. Evinize girdiğinde bunların çok azı yolunuzun üstünde duracak. Bu ay 31 Ağustos’ta ikinci bir Dolunay Kariyere ilişkin 10. Evinizde psişik Balık’ta parlayarak önemli bir mesleki kararın sonucu konusunda içgüdünüzü güçlendiriyor. Analitik Merkür yine ayın 31′inde detaycı Başak’a kaydığında algılarınızı keskinleştiriyor ve mantığınıza ince ayar yapıyor.

Yengeç Burcu Ağustos 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Yengeç Burcu Yorumları
Yengeç Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Ağustos 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Bu ay sizin için oldukça üretken bir ay olmalı, ne de olsa enerjik Marsla olumlu açılar kuran üç ay döngüsü var. 1 Ağustos’ta Kova’daki Dolunay Derin Paylaşıma ilişkin 8. Evinize düşüyor. Uyumlu Terazi’deki Mars ve çok yönlü İkizler burcundaki Jüpiter Ay’la şanslı bir Büyük Üçgen kurduğunda sıradışı insanlarla çalışmak size kolay geliyor. Sıradışı koşullara adapte olma yeteneğiniz ayrıca ilerlemeci Uranüs’ün Ay’a yaratıcı yarım üçgeniyle güçleniyor.

Zihninizi açan, korkunuzu yenen ve yeni faydalı bağlantılar kurmanıza yardım eden farklı bir ışığın altında ilişkileri görebiliyorsunuz. 17 Ağustos’ta hayat dolu Yeniay Kaynaklara ilişkin 2. Evinizi canlandırarak, çalışkan bir Mars-Satürn kavuşumuyla yarım üçgen kurduğu sırada cesaret ve yaratıcılığı titizlikle birleştiriyor. Köklere ilişkin 4. Evinizde bu iki tavizsiz gezegenin birleşimi, içsel kararlılığınız ve disiplininizi, daha fazla gelir potansiyeliyle ve özgüveninizi arttırarak ödüllendirecek.
Bu ayın ikinci Dolunayı -Mavi Ay deniliyor ki bunun özel bir astrolojik anlamı yok- 31 Ağustos’ta mistik Balık’ta ve Felsefeye ilişkin 9. Evinizde meydana geliyor. Onun kararlı Akrep’teki Mars’a üçgen açısı ve Plüton’a rahat yarım üçgeni, hayal gücünüzden bir hayali çekip almak ve bunu gerçekleştirmek için gereken tutkuyu bulmak için mükemmel bir zaman demektir.

Dolunay ayrıca bir hayır işi yaparak, manevi bir uygulama başlatarak ya da sizin için değerli bir davada gönüllülük yaparak inançlarınıza bağlılığınızı göstermek için sizi cesaretlendiriyor. İdealizm ve güç; kişisel doyuma giden bu ulvi yoldan dikkatinizi alacak kişi ve beklentileri bir yana bırakmanızı sağlayan yenilmez bir ikilidir.

Aslan Burcu Ağustos 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Aslan Burcu Yorumları
Aslan Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Ağustos 2013 Aslan Burcu Yorumu

Bu ay amaçlarınıza ulaşmak ve hayatınızla ilgi pozitif hissetmek için odağınızı daraltmalı ve fazlalık etkinlikleri ertelemelisiniz. 1 Ağustos’ta ilerlemeci Kovadaki Dolunay, Arkadaşlara ilişkin 11. Evinizde genişlemeci Jüpiter’le düzene sokan bir üçgen açı kurduğu için, sosyal açıdan daha aktif bir hale geliyorsunuz.

Ancak 7 Ağustos’ta kırılgan Venüs pasifYengeç ve Mahremiyete ilişkin 12. Evinize girdiğinde pek o kadar dışadönük olmak istemeyebilirsiniz. Neyse ki iletişimci Merkür 8 Ağustos’ta cesur Aslan’da ileri harekete geçerek ilerleyen haftalarda aklınızdan geçeni söyleyebilmeniz için sizi cesaretlendiriyor.
Ayın ilk yarısında durdurulamaz Mars, yerinden oynamaz Satürn’e giderek yaklaştığında gündeminizi ilerletmekte zorlanıyorsunuz. 15 Ağustos’ta Öğrenmeye ilişkin 3. Evinizde Mars-Satürn hizalanması, hayatınızda nelerin yolunda gitmediğini fark ettiğinizde bir hesap günü olabilir. Hayal kırıklığınızı kabul etmek öfke ya da hıncı yenmek için ilk adımdır; öte yandan yoğun duygular önemsiz görünen bir zevk ayrılığını başlı başına bir kavgaya dönüştürebilir.

17 Ağustos’ta Aslan’daki Yeniay sizin kişisel Yılbaşı’nız, gelecek altı ay için niyetlerinizi oluşturmanızın zamanıdır. Enerjinizi kutlamaya sarf etmeyin 22 Ağustos’ta Güneş’in mükemmeliyetçi Başak’a girişi ve Mars’ın ayın 23′ünde inceleyici Akrep’e girişi size yoğunlaşmanın ve öz disiplinin önemini hatırlatıyor. Bununla birlikte 31 Aralık’ta dağıtıcı Balık’taki Dolunay Dönüşüme ilişkin 8. Evinizi aydınlatarak ileri bakarken odağınızı yumuşatmanız ve daha esnek olmaya çalışmanızın zamanı olduğunu söylüyor.

Başak Burcu Ağustos 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Başak Burcu Yorumları
Başak Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Ağustos 2013 Başak Burcu Yorumu

Yaşamınız bu ay yola geri dönüyor ve sonunda geleceği yaratmak için geçmişe saplanıp kalmaktan uzaklaşmaya hazırsınız. Bu değişim yönetici gezegeniniz Merkür’ün 8 Ağustos tarihinde bir burçtan diğerine hareket etmesi ile başlar. Bu, yeni fikir ve projeleri göz önünde tutmak için zihninizi özgür kılacaktır. 22 Ağustos’ta Güneş Başak burcuna girer, sonraki otuz gün boyunca kendinize güven ve cesaret içinde olacaksınız.

İşinize ilişkin durumlar ve fiziksel sağlığınız 1 Ağustos’ta Sağlık ve İş Konularına ilişkin 6. Evinizi aydınlatacak olan Kova burcu Dolunay’ı ile atılım için anahtar bölgeler oluşturabilirsiniz. Ancak inovasyon yönünde ilerleme sevecen Venüs’ün temkinli Yengeç burcuna girmesi ile kısmen karşılanır ve 7 Ağustos’ta Gruplara ilişkin 11. Evinizde meydana gelir. Bu, dost ve iş arkadaşlarınız açısından size yönelik rahatlama sağlayacaktır fakat güvenlik gereksiniminiz ve sadakate olan güçlü duygularınız büyük ölçekli değişiklikler yapmak konusunda sizi alıkoyabilir.
17 Ağustos’ta gururlu Aslan burcundaki Yeniay heyecan konusunda artan bir kuvvet oluşturacaktır. Bu kemeri ay Spritüel Gizeme ilişkin 12. Evinizde meydana gelir, böylece artan enerji dalgalarını hissedebilirsiniz. Bu güçlü Güneş-Ay kavuşumu üretken Mars ve Satürn için altmışlıklar tarafından desteklenir, kararlı bir eylemde bulunma yönünde esinlenme içinde olmanızı sağlar. 23 Ağustos’ta dinamik Mars’ın duygusal Akrep ve Bilgiye ilişkin 3. Evinize girmesiyle başka bir enerji boşalması olacaktır.

Siz Başak burcunda Güneş’ten aldığınız güdüleri güçlendirirsiniz ve en önemli amaçlarınız konusunda odaklanabileceğiniz önemsiz görevler ve engelleri eleyebilirsiniz. Büyülü Balık burcundaki Dolunay 31 Ağustos’ta Partnerliğe ilişkin 7. Evinizde dünyevi olmayan Neptün ile birleşir ve ilişkiler konusunda rüya ve illüzyonunuza esin kaynağı olur.

Terazi Burcu Ağustos 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Terazi Burcu Yorumları
Terazi Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Ağustos 2013 Terazi Burcu Yorumu

Ay 1 Ağustos’ta Aşk ve Yaratıcılığa ilişkin 5. Evinizi aydınlatan rahatına düşkün olmayan Kova burcundaki Dolunayla açılıyor. Bu tarih kendinize karşı dürüst kalmanın acil bir hatırlatıcısıdır. Şanslı bir ay üçgeni yaşam değiştiren bir deneyime dönüşebilen heyecan verici bir macera özleminizi uyandıran 9. Evinizde kapsamlı Jüpiter ile üçgen oluşturur. Popüler Venüs kararsız uçuşlarla ve havai İkizler burcundan ayrılarak gelir. 7 Ağustos’ta 10. Evinizdeki Yengeç burcunun sularına girerek yüzer.

8 Ağustos’ta Dostluğa ilişkin 11. Evinizde ve Aslanın ilerlemeye dönmesinde akıllıca konuşmalar veya flört içeren davranışlar içinde olmaya daha eğilimli olursunuz. Bu dönem sizin sosyal hayata geri dönmenizi sağlayacaktır. Ancak 17 Ağustos’ta Aslan burcundaki Yeniay birkaç zor gün geçirecektir. Bu, daha önce olduğundan daha az sarsılmaz gözükmektedir. Ne olursa olsun, bu kameri ay çalışkan bir Mars-Satüm kavuşumuyla destekleyici bir altmışlık oluşturur. Bu sizin daha ileri gitmenizi sağlayacaktır. Ayrıca çabalarınız için yanıt oluşturacak nitelikte sabrınızın sonuçlarını görürsünüz.
Kozmik mesajlar düşüncenizi daraltır ve gündeminizi gerginleştirir. Bu süreç 22 Ağustos’ta mükemmeliyetçi Başak burcuna giren Güneş döneminde olur, bunu 23 Ağustos’ta Mars’ın yoğun Akrep burcuna girişi takip edecektir. Ancak Güneş ve Mars’tan bulutsu Neptün’e olan açılar 24-26 Ağustos’ta sizin hayal gücünüzü doldurabilir—veya yanlış bir güvenlik duygusuyla baştan çıkarılırsınız. Bu arada 31 Ağustos’ta aşırı duyarlı Balık burcundaki Dolunay kendi iyileştirme gücünü denkleme ekler, bu arada işbirlikçi altmışlık Plüton’a nüfuz eder ve daha önceki deneyimlerinizin ötesinde duygusal derinlikler keşfetmenizi sağlar.

Akrep Burcu Ağustos 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Akrep Burcu Yorumları
Akrep Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Ağustos 2013 Akrep Burcu Yorumu

Halka karşı sorumluluklarınız ve özel etkinlikleriniz arasında uygun bir denge oluşturmalısınız. Güneş bu ay arzularınızın kişisel kontrolünü sağlamaktadır. 22 Ağustos’ta Kariyere ilişkin 10. Evinizde Aslan burcu yer kaplar. Bu sizin liderlik konumunda olacağınıza işarettir. 1 Ağustos’ta Aileye ilişkin 4. Evinizde Kova burcunda Dolunay vardır. Bu sizin gözle görülür bir şekilde isteksiz bir tavır içinde olmanızı getirecektir. Ancak 8 Ağustos’ta 10. Evinizde Merkür’ün ileri doğru gitmeye başlaması görülür. Bu, fikirlerinizi ifade etmede size bir cesaret verecektir.

Mesleki yaşantınız 17 Ağustos’ta başka bir patlama yaşar. Bu, yaratıcı Aslan burcunun Yeniay’da olması dönemidir. Statüye ilişkin 10. Evinizde olması nedeniyle daha fazla risk alma eğilimindesinizdir. Belki de daha saygın bir iş arayışında olacaksınız ve hatta kendi işinizi kurmayı düşüneceksiniz.
15 Ağustos’ta Mars’ın Satürn ile birleşip Kadere ilişkin 12. Evinizde bulunmasıyla başarı öyküsü başlayacaktır. Uzun vadeli amaçlarınıza ulaşabilmek için stratejiler oluşturabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için kendinizi bu konuya adamalısmız. 22 Ağustos’ta Güneş çalışkan Başak burcuna ve Gruplara ilişkin 11. Evinize doğru hareket eder.
Bu sizin iş arkadaşları ve dostlarınızdan destek almanızı sağlayacaktır. Ancak uzlaşma bağımsız Mars coşkun Akrep burcuna 23 Ağustos’ta girdiği zaman daha zor olur. Siz 31 Ağustos’ta Romansa ilişkin 5. Evinizde şiirsel Balık burcu ışık yaktığı zaman kişisel olarak ödüllendirileceksiniz.

Yay Burcu Ağustos 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Yay Burcu Yorumları
Yay Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Ağustos 2013 Yay Burcu Yorumu

1 Ağustos’ta serbest düşünen Kova burcundaki Dolunay İletişime ilişkin 3. Evinizi aydınlatır, bu yoğun bir ay geçirmenizi sağlayacaktır. Başkalarına ilişkin 7. Evinizde bulunan yardımsever Jüpiter ile mutlu bir üçgen oluşması bir dost veya iş arkadaşından iyi haberler getirecektir. Gündelik rutinin ötesine bakın ve gelecek için daha heyecan verici planlar yapın. 22 Ağustos’ta Maceraya ilişkin 9. Eviniz boyunca hareket eden Güneş Aslan burcunda bulunmaktadır. Bu, planlarınızı gerçekleştirme yönünde olumlu adımlar atmanızı sağlar.

8 Ağustos tarihine kadar geriye doğru hareket eden Merkür, bir sonraki atılımınızdan önce var olan projelerin birleştirilmesi yönünde olumlu etkide bulunur. Sizin inanç sisteminiz kendinizi ifade etme şeklinizi ortaya koyacak bir dönüşüm sağlayacaktır. Bu konular 24 Haziran’da Uranüs ile ilk karesini oluşturan dönüşümcü Plüton ile su üzerine çıkar—onların ikinci karesi 19 Eylül’de olacaktır. Çekici Venüs 15-16 Ağustos’ta stres yaratan açılar oluşturur.
17 Ağustos’ta Aslan burcundaki Yeniay 9. Evinizde harekete geçer. Bu sizin ufkunuzu genişletecektir ve büyük fikirlerinizi eyleme dökme yönünde adımlar atarsınız. Ancak 23 Ağustos’ta Sırlara ilişkin 12. Evinizde ve Akrep burcunda olan Mars bazı stratejilerinizi kendinize saklamanız yönünde uyarıda bulunmaktadır. Bir sonraki büyük hareketinize hazırlanırken üzerinize çevrilmiş olan spot ışıklarından sakının.
Bu, 6 Ekim’de Mars’ın sizin burcunuza girdiği dönem olacaktır. Bu aydaki ikinci Dolunay 31 Ağustos’ta olacaktır. Bu, Güvenliğe ilişkin 4. Evinizde ve hayalperest Balık burcunda olacaktır. Bu dönemde dikkatiniz dış dünyaya yönelecektir, Bu, sizi evde daha çok vakit geçirmeye davet eder ve böylece aile üyeleriyle ilişkilerinizi yeniden canlandırırsınız.

Oğlak Burcu Ağustos 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Oğlak Burcu Yorumları
Oğlak Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Ağustos 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Bu ayın en üst derecedeki önceliği finans konusudur. Paylaşılmış Kaynaklara ilişkin 8. Evinizde çok sayıda gezegensel aktivite olmaktadır. Öncü Kova burcundaki Dolunay 1 Ağustos’ta Gelire ilişkin 2. Evinizde parlar, bu para konularının spot ışığı altında olmasını sağlayacaktır. Girişimci bağışlayıcı Jüpiter ve şaşırtıcı Uranüs’ten Ay’a gelen uyumlu açılar beklenmedik ekonomik fırsatları görmenizi sağlayacaktır. Arzu ettiğiniz şeyleri elde etmek için eğitim ve yeni araçlara yatırım yapmak yaşamsal önem taşımaktadır.

15 Ağustos’ta Kariyere ilişkin 10. Evinizdeki dakik Satürn profesyonel yaşantınızda kritik bir noktada olabilir. Eğer sağlam bir gerekçeyle sıkı çalışıyorsanız, sonunda hak ettiğiniz saygınlığı elde edeceksiniz. Yeni projeler başlatabilir veya var olan projeleri daha yüksek seviyelere çıkarabilirsiniz. Bunun için destekleyici partnerlere ihtiyaç duyacaksınız. Eğer her şeyi tek başınıza yapma şeklinde bildik bir konumda bulunursanız başarı şansınız azalacaktır.
17 Ağustos’ta Mahremiyete ilişkin 8. Evinizdeki küstah Aslan burcundaki Yeniay sizi hem kişisel hem de profesyonel ilişkiler konusunda daha ileri noktalara taşıyacaktır. Satürn ve Mars’tan gelen işbirlikçi altmışlıklar takım projelerine yoğunlaşmanızı sağlayacaktır. Ancak 23 Ağustos’ta Gruplara ilişkin 11, Evinize ve güçlü iradeli Akrep burcuna hareket eden Mars nedeniyle dost ve iş arkadaşlarınızla çatışma deneyimi yaşayabilirsiniz. Hayalperest Balık burcundaki Dolunay İletişime ilişkin 3. Evinizde 31 inde hayalci Neptün ile birleşir. Bu, şiirsel algılar ve müşfik konuşmalara esin kaynağı olur. Zorlu kararlar almanın zamanı geldiğinde gerçekler ile duyguları karıştırmayın.

Kova Burcu Ağustos 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Kova Burcu Yorumları
Kova Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Ağustos 2013 Kova Burcu Yorumu

Bu ay şanslı bir başlangıç yaşayacaksınız. 1 Ağustos’ta cömert Jüpiter Romansa ilişkin 5. Evinizde Ay ile üçgen oluşturur. Eğer kişisel ve mesleki ilişkilerinizde tuhaf durumlar hissediyorsanız, bunun kaynağını 8 Ağustos’ta Başkalarına ilişkin 7. Evinize doğru ilerleyen iletişimci Merkür sayesinde bulacaksınız. 17′sinde atılgan Aslan burcundaki Yeniay başka bir kendine güven dalgası yaratacaktır.

Başkalarına karşı iyi niyetli ve destekleyici olacaksınız. İşbirliği içinde olduğunuz kişilerin abartılı fikirleri ve kendi önerilerinizin cesurluğu katı Satürn’den gelen şık bir altmışlık sayesinde bir ortak zemin bulacaktır ve siz planlarınızın gerçekliğe dönüşebilmesi için ortam bulacaksınız. Güvenilir insanlarla bağlantı içinde olmak 22 Ağustos’ta Paylaşılmış Kaynaklara ilişkin 8. Evinizde ve sadık Başak burcunda olan Güneş nedeniyle ortaklık konusunda pratik temelleri güçlendirecektir. Ancak kaygılı bir sevgili veya iş ortağı nedeniyle sıkıntılı bir gün yaşayabilirsiniz. Onların bakış açılarını gözardı etmek yerine onları anlamaya çalışın. Onlara karşı savunmaya geçmeyin. Çok uğraş vererek onların güvenini kazanmak daha akıllıca olacaktır. Bu şekilde daha etkin bir ekip çalışması içinde olabilirsiniz. Aktif Mars’ın 23′ünde Kariyere ilişkin 10. Evinize ve Akrep burcuna girmesi aynı zamanda bulutların dağılmasını sağlayacaktır ve sizin en fazla ihtiyacınız olan konularda yoğunlaşmanız için zemin hazırlar. Finansal belirsizlikler 31 Ağustos’ta Kaynaklara ilişkin 2. Evinizi aydınlatan Balık burcundaki Dolunay ile gün ışığına çıkar. Neyse ki, Plüton’dan gelen destekleyici bir altmışlık kayıplarınızın nasıl kazanca dönüştürülebileceğini gösterir.

Balık Burcu Ağustos 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Balık Burcu Yorumları
Balık Burcunu Ağustos 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Ağustos 2013 Balık Burcu Yorumu

Güncellenecek...

Burç Yorumları, Aylık Burç Yorumları, Oğlak Burcu Ağustos 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi, Yay Burcunu Ağustos 2013′de Neler Bekliyor, burçlar, Rezzan Kiraz 2013 Ağustos Ayı Akrep Burcu Yorumları, Rezzan Kiraz Terazi Burcu Yorumları, Rezzan Kiraz Ağustos 2013 Başak Burcu Yorumu, Rezzan Kiraz 2013 Ağustos Ayı Aslan Burcu Yorumları, Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Yorumları, Rezzan Kiraz Ağustos 2013 İkizler Burcu Yorumu, 2013 Ağustos Ayı Boğa Burcu Rezzan Kiraz Yorumu, 2013 Ağustos Ayı Koç Burcu Yorumları,
9  Kültür / Dünya Kültürleri / Ynt: Ingiltere Tarihi : 21 Temmuz 2013, 04:07:57
Teşekkürler.
10  Kültür / Dünya Kültürleri / Ynt: Az Bilinen Ülkeler ! : 21 Temmuz 2013, 04:07:53
Teşekkürler.
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 203