Mesajları Göster
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6
1  .:: KadıncaForum Eğlence / Bilgi ::. / Televizyon / Radyo / Magazin / Aşk Yeniden Ekibi Kaza Geçirdi : 09 Haziran 2015, 15:07:12
Sakarya'da Fox TV'de yayınlanan Aşk Yeniden dizisinin set ekibinin karıştığı trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
Sapanca İlçesi'nde Fox TV'de yayımlanan Aşk Yeniden isimli dizi ekibinin bulunduğu Berk Koçoğlu (28) idaresindeki otomobil, çekimlerin yapıldığı otelden ana yola çıkarken, Hasan Çatan'ın (44) kullandığı otomobille çarpıştı.

Kazada, otomobil sürücüleri ile dizi ekibindeki Gözde Gülşah Çatak (25) yaralandı.

Yaralılar, 112 Acil Servis ekiplerinin müdahalesinin ardından Sapanca İlçe ve Toyotasa Acil Yardım hastanelerine kaldırıldı.

Dizinin başrollerini paylaşan Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy, olay sırasında araçta bulunmuyordu.
2  .:: KadıncaForum Kitap Evi ::. / Kitaplar Hakkında Bilgi ve Özetler / Bilal Sami Gökdemir - Çok Kullanılmış Kalpler Dükkanı : 09 Haziran 2015, 15:03:52

Yapayalnız bir adam… Suya düşmüş hayaller… Bir türlü uyanamadığı acımasız rüyalar… Aralanan umut kapıları… …ve İstanbul’da başlayıp Kapadokya’da son bulan soluksuz bir yolculuk…
Kerem, hayatın kendisine peş peşe attığı sillelerin ardından kendi kuracağı dünyası için uzun bir yolculuğa çıkar. Hiç görmediği babası, hayatının anlamı olan annesi, çok sevdiği kız arkadaşı ve onlara dair anıları artık yanında değildir. Şimdi, hiç tanımadığı insanların anılarını toplamanın vakti gelmiştir. Yolculuğu boyunca hayatına giren insanlar, Kerem’in yola çıkarken kurduğu en güzel hayalleri ile vedalaşmasına sebep olmuştur.
Göreme’de açtığı Çok Kullanılmış Kalpler Dükkânı’nın namı kısa zamanda ülke sınırlarını aşarak dünyaca ünlü yıldızların bile cazibe merkezi hâline gelir. 303’üncü sayfaya kadar insanların en değerli anılarını toplayan Kerem, bundan sonra müşterilerinin geri gelmelerini bekleyecektir.
Yalnız bunun için okuyucuya çok büyük bir görev düşer. Okuyucu, 303’üncü sayfaya kadar verilen şifrelerden yola çıkarak kilitli kalbin şifresini doğru girerek kalan sayfaları okumalıdır. Sonra mı? Sonrasını, kitabı okumadan anlayamayacaksın.

Kendine güveniyor musun? Bu yolculuk senin… Yolun açık olsun. Kitabın içinde geçen olayın aşkla alakası yoktur. Aşkın, bu olayla alakası vardır. “Aşığım” diyenler bu kitabı okumasın. Çünkü aşk, “Aşığım” diyemeyecek kadar halsiz bırakan bir haldir.
3  .:: KadıncaForum Kitap Evi ::. / Kitaplar Hakkında Bilgi ve Özetler / Tracy Brogan - Aşkın Ikinci Yarısı : 09 Haziran 2015, 14:56:48

Mutluluk kahrolası bir şanstı. Ya yolunuza kendi çıkardı ya da çıkmazdı…

İki çocuklu bir anne olarak tek istediğim sadece huzur. Ortalıkta gezen çıtırlar yüzünden aldatılmış biri olarak bu kadarını hak ettiğimi düşünüyorum. Ancak çılgın bir teyzeniz ve çatlak kuzenleriniz varsa bu biraz zor. Yalnızlar Ekspresi’yle Yalnızlar Kasabası’na gittiğim bu huzur yolculuğunda yeniden âşık olmak aklımda yoktu.

Ta ki Bay Koşan Adam karşıma çıkana kadar.

Yani yanık tenli, bol kaslı bir doktordan kim etkilenmez ki…? Aşk hayatımın ilk yarısı maalesef bol gözyaşı ve hayal kırıklığıyla sonuçlandı. Ara fragmandan sonra şimdi filmin ikinci yarısı başlıyor. Kim bilir, belki de bu sefer sırtımı güven içinde yaslayabileceğim biri çıkmıştır karşıma…

Haydi, koltuklarınıza kurulun, Aşkın İkinci Yarısı başlıyor.

Ödüllü yazar Tracy Brogan, Aşkın İkinci Yarısı ile hayatın bizi sınadıktan sonra mucizelerle kucakladığını mizah dolu bir dille anlatıyor. Her sayfasında güleceğiniz bu kitap sizi umudun kapılarına götürecek…
4  .:: KadıncaForum Kitap Evi ::. / Kitaplar Hakkında Bilgi ve Özetler / Maya Banks - Kor : 09 Haziran 2015, 14:45:45

Biz kaçınılmazız Josie. Parktaki ilk günden itibaren birlikte olmamız kaçınılmaz. Jace, Ash ve Gabe, zengin ve güçlü üç erkek. İstedikleri her şeyi elde etmeye alışkınlar. Yani hemen hemen her şeyi… Ancak Ash'in arzu ve kontrolle ilgili bildiği her şey bir kadınla beraber değişecek…

Konu seks olduğunda Ash McIntyre her zaman uçlarda yaşamış ve vahşi yanlarını keşfetmişti. İplerin elinde olmasını seviyordu ve buna karşı gelemeyecek kadınları tercih ediyordu. İki arkadaşı da hayatlarını tamamlayan kadınlar bulmuşlardı ve Ash kendini huzursuz ve tatminsiz hissediyordu.

Tesadüfen bir parkta karşılaştığı Josie ise Ash'in servetinin cazibesinden etkilenmeyecekti. Merakı canlanan Ash amansız bir takibe başlayacak, bu kızın elinden kaçmasına izin vermeyecekti. Ash onu arzunun sınırlarına kadar götürecek tek kadının ona hayır diyen tek kadın olacağını daha önce hiç düşünmemişti.

"En soğuk okuyucuyu bile terletecek kadar sıcak!"

-Fresh Fiction-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 423

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

Nefes Nefese Üçlemesi Seri Sıralaması

1.Kitap : Sıcak
2.Kitap : Ateş
3.Kitap : Kor
5  .:: KadıncaForum Kitap Evi ::. / Kitaplar Hakkında Bilgi ve Özetler / Maya Banks - Ateş : 09 Haziran 2015, 14:44:19
Her kadın bir peri masalı yaşayabilir… Üstelik bu masal çok seksi de olabilir…

Jace, Ash ve Gabe; zengin ve güçlü üç erkek. İstedikleri her şeyi elde etmeye alışkınlar Yani hemen hemen her şeyi… Yıllardır birbirinin en iyi dostu ve iş ortağı olan bu adamlar, sahip oldukları ne varsa birbirleriyle paylaşıyorlar.

Özellikle Ash ve Jace için bu konuda sınır yok. Ancak Jace, Bethany ile karşılaştığında, daha önce hiç tatmadığı bir duyguyu, kıskançlığı yaşıyor. Takıntı haline getirdiği bu duygu onun kontrolünü kaybetmesine yol açıyor. Bethany'yi hiç kimseyle paylaşmamaya, onun hayatındaki tek erkek olmaya kararlı olan Jace bunun için her türlü bedeli ödemeye hazır. Sevgili dostu Ash'e sırtını dönmesi gerekse bile. Ve kendini birdenbire bambaşka bir hayatın içinde bulan Bethany'nin geçmişinden getirdiği tüm sorunlara rağmen...
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 462

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

Nefes Nefese Üçlemesi Seri Sıralaması

1.Kitap : Sıcak
2.Kitap : Ateş
3.Kitap : Kor
6  .:: KadıncaForum Kitap Evi ::. / Kitaplar Hakkında Bilgi ve Özetler / Maya Banks - Sıcak : 09 Haziran 2015, 14:41:31

Gabe, Jace ve Ash: Ülkenin en varlıklı ve güçlü erkekleri. İstedikleri her şeyi elde etmeye alışkınlar. Hemen her şeyi. Gabe'in en büyük hayali ise onun için yasak elma olan bir kadınla fantezi yaşamak. Şimdi o yasak elma yeterince olgunlaşmış durumda...


Gabe Hamilton, Mia Crestwell'i otelin açılışında gördüğünde, aklından geçenler yüzünden cehenneme gideceğini biliyordu. Ne de olsa, Mia onun en yakın arkadaşının kardeşiydi. Ama artık küçük değildi. Gabe de arzularını hayata geçirmek için çok uzun süre beklemişti.
Mia'ya ilk gençlik günlerinden beri ilgi duymuş, onunla ilgili hayaller kurmuştu. Kendisi ondan on dört yaş büyükse ne olmuştu yani? Mia ise onu erişilmez biri olarak görüyor ama bu adama duyduğu tutkudan kurtulamıyordu.

Gabe onu kendi dünyasına çektiğinde, Mia bu adam ve talepleri hakkında bilmediği çok şey olduğunu keşfedecekti. Yoğun ve tutkulu ilişkileri ikisinin de beklemediği bir yolda ilerleyebilir, belki ihanete bile açık olabilirdi.Sayfa Sayısı: 461

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

Nefes Nefese Üçlemesi Seri Sıralaması

1.Kitap : Sıcak
2.Kitap : Ateş
3.Kitap : Kor
7  .:: KadıncaForum Kitap Evi ::. / Kitaplar Hakkında Bilgi ve Özetler / Merve Deniz - Yalnızlık Cesaret Ister : 09 Haziran 2015, 13:58:04

Birbirlerine yasladıkları tek şey bedenleri değildi; tüm umutları, umutsuzlukları o gece koyun koyunaydı.

Issız bir adaya düşseniz yanınıza alacağınız üç şey ne olurdu?

Başarılı, genç ve güzel bir kadın olan Rüya, ta ki âşık olduğu adamla aynı adaya düşene kadar bu sorunun yanıtını hiç düşünmemiştir. Gönlünü, çalışanların "Otoriter Despot" ismini verdiği yöneticisi Arel Bozan'a kaptıran Rüya, Arel'in kendisini fark etmesi için sonsuz bir çaba içindedir, ama ne yaparsa yapsın bir türlü Arel'in dikkatini çekmeyi başaramaz. Çıkacakları Hindistan geziyse Rüya'nın son şansıdır: Ya devam edecek ya da vazgeçecektir. Fakat hiçbir şey planladığı gibi gitmez ve kendisini âşık olduğu adamla birlikte ıssız bir adada bulur. Acaba hayatta kalmak için büyük bir mücadele verdikleri bu ıssız adada Rüya, Arel'in duvarlarını yıkabilecek midir?

(Tanıtım Bülteninden)
8  .:: Kadınca ::. / Moda & Güzellik / En Risksiz Makyaj Stili! : 07 Mart 2015, 10:53:55
ade görünmeniz gereken davetler ya da ilk defa karşılaşacağınız insanlarla bir arada olacağınız durumlar için nasıl makyaj yapmalısınız?

   Sade fakat ışıltılı bir makyaj görünümü ilk defa karşılaşacağınız insanların karşına çıkmak için ideal.

Uçuk pembe dudaklar ve şeftali tonlarındaki allıkları, göz makyajınızda şampanya gibi natürel tonları tercih edebilirsiniz.

Üstelik şeftali tonları hem beyaz tenlilere, hem de esmerlere yakışan bir ton. Yumuşak ve doğal bir görünüm için makyaj çantanıza şeftali tonlarında bir allığı sürekli bulundurabilirsiniz.

Dudaklarınıza uçuk tonlarda bir makyaj uygulayacağınız için pürüzsüz güzelliğini öne çıkarmanız daha önemli. Bunun için dedudaklarınıza düzenli olarak peeling uygulamayı unutmayın. Şeker ile dudaklarınıza peeling yaparak üzerindeki pul pul olmuş derileri temizleyebilirsiniz.

Mesela, tüm kadınlar sevgililerinin aileleriyle tanışma zamanı geldiğinde paniğe kapılır ve en iyi şekilde görünmek ister.

Sizi yeterince strese sokacak olan bu gibi durumlarda bir de makyajınız hakkında endişelenmemeniz için doğal güzelliğinizi ön plana çıkaran sade bir makyaj tercih etmelisiniz.
9  .:: KadıncaForum Eğlence / Bilgi ::. / Şarkı Sözleri / Beyonce - Drunk In Love : 07 Mart 2015, 10:48:48
[Intro: Beyoncé]
I've been drinking, I've been drinking
I get filthy when that liquor get into me
I've been thinking, I've been thinking
Why can't I keep my fingers off you, baby?
I want you, na na
Why can't I keep my fingers off you, baby?
I want you, na na

[Verse 1: Beyoncé]
Cigars on ice, cigars on ice
Feeling like an animal with these cameras all in my grill
Flashing lights, flashing lights
You got me faded, faded, faded
Baby, I want you, na na
Can't keep your eyes off my fatty
Daddy, I want you, na na
Drunk in love, I want you

[Bridge: Beyoncé]
We woke up in the kitchen saying
"How the hell did this shit happen?", oh baby
Drunk in love, we be all night
Last thing I remember is our
Beautiful bodies grinding up in that club
Drunk in love

[Hook: Beyoncé]
We be all night, in love, in love
We be all night, in love, in love

[Verse 2: Beyoncé]
We be all night, and everything alright
No complaints for my body, so fluorescent under these lights
Boy, I'm drinking, walking in my l'assemblage
I'm rubbing on it, rub-rubbing
If you scared, call that reverend
Boy, I'm drinking, get my brain right
Armand de Brignac, gangster wife
New sheets, he sweat it out like washed rags, he wet it up
Boy, I'm drinking, I'm singing on the mic 'til my voice hoarse
Then I fill the tub up halfway then ride it with my surfboard
Surfboard, surfboard
Grinding on that wood, grinding, grinding on that wood
I'm swerving on that, swerving, swerving on that big body Been
Serving all this, swerve, surfing all of this good good

[Bridge]
We woke up in the kitchen saying
"How the hell did this shit happen?", oh baby
Drunk in love, we be all night
Last thing I remember is our
Beautiful bodies grinding up in that club
Drunk in love

[Hook]
We be all night, in love, in love
We be all night, in love, in love

[Verse 3: Jay Z]
Hold up
I do say it's the shit if I do say so myself
If I do say so myself, if I do say so myself
Hold up, stumble all in the house tryna backup all that mouth
That you had all in the car, talking 'bout you the baddest bitch thus far
Talking 'bout you be repping that 3rd, wanna see all that shit that I heard
Know I sling Clint Eastwood, hope you can handle this curve, uh
Foreplay in a foyer, fucked up my Warhol
Slid the panties right to the side
Ain't got the time to take drawers off
On sight
Catch a charge I might, beat the box up like Mike
In '97 I bite, I'm Ike Turner, turn up
Baby know I don't play, now eat the cake, Anna Mae
Said, "Eat the cake, Anna Mae!"
I'm nice, for y'all to reach these heights you gon' need G3
4, 5, 6 flights, sleep tight
We sex again in the morning, your breastetests is my breakfast
We going in, we be all night

[Hook: Beyoncé]
We be all night, in love, in love
We be all night, in love, in love

[Verse 4: Beyoncé]
Never tired, never tired
I been sippin', that's the only thing
That's keeping me on fire, me on fire
Didn't mean to spill that liquor all on my attire
I've been drinking, watermelon
(I want your body right here, daddy, I want you, right now)
Can't keep your eyes off my fatty
Daddy, I want you

[Hook: Beyoncé]
We be all night, in love, in love
We be all night, in love, in love
10  .:: KadıncaForum Eğlence / Bilgi ::. / Şarkı Sözleri / Katy Perry - Hot N Cold : 07 Mart 2015, 10:47:31
You change your mind
Like a girl changes clothes
Yeah you, PMS
Like a bit**
I would know

And you over think
Always speak
Critically

I should know
That you're no good for me

{CHORUS}
Cause you're hot then you're cold
You're yes then you're no
You're in then you're out
You're up then you're down
You're wrong when it's right
It's black and it's white
We fight, we break up
We kiss, we make up
(you) You don't really want to stay, no
(but you) But you don't really want to go-o
You're hot then you're cold
You're yes then you're no
You're in then you're out
You're up then you're down

We used to be
Just like twins
So in sync
The same energy
Now's a dead battery
Used to laugh bout nothing
Now your plain boring

I should know that
you're not gonna change

{CHORUS}

Someone call the doctor
Got a case of a love bi-polar
Stuck on a roller coaster
Can't get off this ride

You change your mind
Like a girl changes clothes

Cause you're hot then you're cold
You're yes then you're no
You're in then you're out
You're up then you're down
You're wrong when it's right
It's black and it's white
We fight, we break up
We kiss, we make up
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6