Sayfa: [1]
Gönderen Konu: Deniz Yıldızı 'nda Melih , Atakan ’ın Tuzağına Düşecek Midir?  (Okunma Sayısı 2061 Defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte.
imge34
| Doktor |
*****
Cinsiyet: Bayan
Mesaj Sayısı: 1658Üyelik Bilgileri
« : 02 Ekim 2014, 14:45:20 »

Türk Drama yapımcılığını Focus Film'in üstlendiği hafta içi her gün Star Tv'de oynayan günlük televizyon dizisi Deniz Yıldızı yep yeni bir bölümle yine ekrana çıkıyor. Seyirciyi ekrana kilitleyen dizide bugün önemli gelişmeler yaşanıyor. Atakan, Melih’in başını yakmak için, tehlikeli bir plan yapar.

Deniz Yıldızı dizisinde; Suna, Banu’yla Melih’in parasızlık çektiğini ve gecekonduya yerleştiğini öğrenmiştir.  Suna, Mustafa’yla ortak hesabından yüklü bir para çekip, bu parayı Banu’ya vermek ister. Melih tamirhanede çalışmaya başlar. Bunu öğrenen Atakan, Melih’in başını yakmak için, tehlikeli bir plan yapar.  Acaba Melih, Atakan’ın tuzağına düşecek midir?

Ayşe, annesi İkbal’in, Yusuf’la gizlice buluştuğunu öğrenir. Acaba Ayşe, bu olaya ne tepki verecektir? Sarp, Pelin’den Yusuf’un Nehir’le sözlü olduğunu ve Ayşe’yi kandırdığını duyar. Sarp bu durumu Gizem’e anlatırken, Kadriye İkili’yi dinler.

Sürükleyici hikayesi çok geniş bir yelpazeye yayılan karakterleri ve gencecik oyuncu kadrosu ile Deniz Yıldızı dizisi izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı.  Eylül bebekten kan örneği alınmış, ama örneğe henüz tahlil yapılmamıştır. Bunu öğrenen Engin ve Mustafa, gerçek ortaya çıkmadan, kan örneğini çalmaya karar verir. Banu’yla Melih, ev sahibini ikna edememiştir. Banu yeni bir eve taşınmak için, telefonunu satacaktır. Can’la karşılaşan Banu, olan biteni Can’a anlatır. Can ise gizlice Melih’e yardım etmeye karar verir

Nehir, Ayşe’yi yine kandırmış, ikiliyi ayırmayı başarmıştır. Ayşe’den asla vazgeçmeyi düşünmeyen Yusuf, şimdi ne yapacaktır? Mehveş’in annesi Aydan, İkbal’le geçinemez. Türlü aksilikler yüzünden İkbal ve Aydan birbirine girer.  Bu durum Mehveş ile Özgür’ün evliliğini etkileyecektir.

DENİZ YILDIZI YENİ BÖLÜMÜ

Konusu: Deniz Anadolu'daki bir kasabadan üniversite okumak için Ankara'ya gelir. Babasının yanına yerleşir; fakat babasını annesinin bir yakını olarak bilmektedir. Zengin ve faklı bir ortama gelen Deniz, saf ve temiz kalpliliğiyle o zengin ortama uyum sağlamaya çalışır. Deniz Hemşire olan annesi ile Kütahya- Simav’da büyümüş annesinden başka kimsesi olmayan bir genç kızdır. Hemşire annenin tek ideali kızının tıp okuması ve başarılı bir doktor olmasıdır.

Deniz’de annesinin ideallerini paylaşır ve iyi bir puanla Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi’ni kazanır. Deniz’in mutluluğuna diyecek yoktur ve okuluna gitmek için sabırsızlanmaktadır. Deniz’in bilmediği ise annesinin onun hakkında başka planları da olduğudur. Çünkü Meryem Ankara’ya gelir gelmez kızını Tıp Fakulresi’nde hoca olan ve yıllar öncesinden tanıdığı Doktor Bahri’ye emanet eder sonra da ortadan kaybolur.

Deniz bilmediği bir şehirde bilmediği bir aile ile baş başa parasız pulsuz kalakalır. Bahri’nin karısı İkbal bu davetsiz misafirden hiç hazzetmez. Bahri’nin Üniversite Sınavı’na hazırlanan şımarık kızı Pelin ve yakın arkadaşı Banu’da anında cephe alırlar Deniz’e karşı. Yalnızca Tıp ikinci sınıfta okuyan Özgür Deniz’den yana tavır alır.Deniz okula başlayınca da sorunlar bitmez. Taşradan gelmiş bir kız olarak Pelin’in de etkisiyle zengin çocuklar tarafından dışlanır. Sadece sınıf arkadaşı Mehveş ve ilerde aralarında aşk başlayacak olan Mert sahip çıkar Deniz’e.

Deniz her ne kadar kendisi için zor olsa da bu yeni hayatında da ayakta kalmayı bilecek ve ideallerinden vaz geçmeyecektir. Bu süreçte kendine düşman olanlar dahil arkadaşlarının hayatına sızacak onlara yardım edecek ve taşradan gelmiş bir Denizyıldızı olarak onları değiştirecektir. Tabii kendisi de değişecek acı çekmeyi ve olgunlaşmayı öğrenecek yani büyüyecektir.

Denizyıldızı içine kapanık ve asosyal karakter Özgür zayıflama takıntısı olan Pelin gecekonduda yaşayan ancak ailesini gizleyen sınıf atlama derdindeki Banu tek derdi gününü gün etmek olan hedonist Melih annesi ve babası gözlerinin önünde mutsuz ve birbirlerini tüketen Mert kendi güzelliğinin ve kadınlığını farkında olamayan Mehveş… gibi çok değişik ve zengin bir karakter yelpazesine sahiptir. Denizyıldızı tüm enerjisi ve sorunları ile bütün gençliğe ve ebeveynlerine hitap etme iddiasında olan bir dizidir.

Oyuncu kadrosu:

Cantuğ TorayMelih
Begüm Topçu Banu
Serhat Nalbantoğlu Bahri
Başak Akbay Pelin
Tuan Tunalı Özgür
Meltem Baytok İkbal
Artemis karaman Mehveş
Emre İğdemir Ozan
Nermin Uğur Sabiha
Emre Basalak Volkan
Çağdaş Serter Suna
Volkan Murat Benli Celal
Aykut İğdeli Kaan
Gizem Altunay Elif
Handan Kılıç Handan
Osman Yazıcıoğlu Sarp
İlay Tiryaki Gizem
Berke Ünal Efe
Melih Görgün Can
Yıldırım Şimşek Kazım Türkoğlu
Pervin Balcı Şükran
Güneş Emir Deniz Karaca
Koray Erkök Mert Demirhan
Cantuğ Turay Melih Şahin
Zerrin Epikmen Hacer Hanım
Lale Başar Berna Demirhan
Tolga Tecer Mustafa Sezginer
Serhat Tatar Mafya
Çağdaş Serter Suna Türkoğlu
Meral Niron Zarife Teyze
Hakan Salınmış Ahmet
İbrahim Sevinç Karanlık Tipli Adam
Ali Hakan Beşen Semih

Logged

Kadın Temsilcisi
KadıncaForum
*****

Offline

Mesajlar: 27205

View Profile
Re: Deniz Yıldızı 'nda Melih , Atakan ’ın Tuzağına Düşecek Midir?
« Posted on: 01 Nisan 2020, 14:13:45 »

 
      uyari
Merhaba Ziyaretçi, Öncelikle Sitemize Hosgeldin. Ben KadıncaForum Botu Olarak Siteden Yararlanabilmeniz İçin, Üye Olmanızı Öneririm. Unutmayınız! Bu Site Sadece, Biz Kadınlara Özeldir.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Deniz Yıldızı 'nda Melih , Atakan ’ın Tuzağına Düşecek Midir? oyunlari, Deniz Yıldızı 'nda Melih , Atakan ’ın Tuzağına Düşecek Midir? programi, Deniz Yıldızı 'nda Melih , Atakan ’ın Tuzağına Düşecek Midir? oyunu indir, Deniz Yıldızı 'nda Melih , Atakan ’ın Tuzağına Düşecek Midir? program yükle, Deniz Yıldızı 'nda Melih , Atakan ’ın Tuzağına Düşecek Midir? download, Deniz Yıldızı 'nda Melih , Atakan ’ın Tuzağına Düşecek Midir? istenmeyen tüyler, Deniz Yıldızı 'nda Melih , Atakan ’ın Tuzağına Düşecek Midir? resimleri, Deniz Yıldızı 'nda Melih , Atakan ’ın Tuzağına Düşecek Midir? haber, Deniz Yıldızı 'nda Melih , Atakan ’ın Tuzağına Düşecek Midir? yükle, Deniz Yıldızı 'nda Melih , Atakan ’ın Tuzağına Düşecek Midir? lazer epilasyon, Deniz Yıldızı 'nda Melih , Atakan ’ın Tuzağına Düşecek Midir? msn eklentisi, sarki sözleri
Sayfa: [1]
 
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Deniz Yıldızı Yeni
Hayvanlar Alemi
-LoSS AnGeL- 0 1302 Son Mesaj 07 Mayıs 2010, 21:06:39
Gönderen : -LoSS AnGeL-
Ülker Yıldızı Yeni
T - U - Ü
TwiLighT 0 1546 Son Mesaj 07 Mayıs 2010, 23:18:30
Gönderen : TwiLighT
Tom Cruise Seksi Bir Rock Yıldızı Yeni
Televizyon / Radyo / Magazin
Marilda Loussia 0 1369 Son Mesaj 19 Mayıs 2012, 10:14:40
Gönderen : Marilda Loussia
Melih Cevdet Anday - Zaman Mı Geçti Yine Yeni
Şiir Köşesi
imge34 0 752 Son Mesaj 05 Ocak 2015, 17:58:51
Gönderen : imge34
Melih Cevdet Anday - Yıldız Yeni
Şiir Köşesi
imge34 0 974 Son Mesaj 05 Ocak 2015, 18:00:41
Gönderen : imge34