Sayfa: [1]   Aşşağı İn :)
Gönderen Konu: Çevre Bilinci Için Led Ekranlar Geliyor  (Okunma Sayısı 1705 Defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte.
M£LİK£:))
Kraliçe
*


Cinsiyet: Bayan
Mesaj Sayısı: 691

Avatar Yok


Üyelik Bilgileri
« : 09 Ocak 2013, 15:58:29 »
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, kentsel dönüşümden hava kirliliği ölçümüne kadar, alanındaki tüm bilgileri vatandaşlarla paylaşmak için şehir merkezlerine dev ekranlar kurmaya hazırlanıyor.

Özel ve kamu kuruluşlarınca halkı bilinçlendirmek ve reklam amaçlarıyla yararlanılan led ekranlar, Bakanlık tarafından da çevre ve kentsel dönüşüm gibi konularda halkı bilinçlendirmek için kullanılacak. Uygulamaya, 2013 yılının ilk çeyreğinde, pilot bölge olarak başkentten başlanılacak. Ankara’da 5 noktaya kurulacak led ekranlar sayesinde vatandaşlar, Bakanlık faaliyetleri konusunda anında bilgilendirilecek. Led ekranlardan, Bakanlığın faaliyetlerinin yanı sıra 81 il merkezindeki hava kalitesi ölçüm istasyonlarından elde edilen gerçek zamanlı veriler de kamuoyunun bilgisine sunulacak. Tek merkezden yönetilecek ve birbirinden bağımsız içerik yayınlanabilecek led ekranlar, istenildiğinde canlı televizyon yayını olarak da kullanılabilecek.

LED EKRAN KURULACAK YERLER

Pilot il seçilen Ankara’da led ekranlar, ilk olarak İller Bankası Genel Müdürlüğü bahçesi, sağlık bakanlığı (Refik Saydam Hıfzıssıhha Merkezi Başkanlığı) bahçesi, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Ankara I. Bölge Müdürlüğü bahçesi, Ankara-Konya yolu Gölbaşı PTT önü ve Keçiören İlçe Tapu Müdürlüğü bahçesine yerleştirilecek. Bakanlık, led ekran çalışmasını başkentin ardından diğer illerde de uygulayacak.
Logged
Kadın Temsilcisi
KadıncaForum
*****

Offline

Mesajlar: 27222

View Profile
Re: Çevre Bilinci Için Led Ekranlar Geliyor
« Posted on: 20 Mayıs 2024, 00:50:52 »

 
      uyari
Merhaba Ziyaretçi, Öncelikle Sitemize Hosgeldin. Ben KadıncaForum Botu Olarak Siteden Yararlanabilmeniz İçin, Üye Olmanızı Öneririm. Unutmayınız! Bu Site Sadece, Biz Kadınlara Özeldir.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Çevre Bilinci Için Led Ekranlar Geliyor oyunlari, Çevre Bilinci Için Led Ekranlar Geliyor programi, Çevre Bilinci Için Led Ekranlar Geliyor oyunu indir, Çevre Bilinci Için Led Ekranlar Geliyor program yükle, Çevre Bilinci Için Led Ekranlar Geliyor download, Çevre Bilinci Için Led Ekranlar Geliyor istenmeyen tüyler, Çevre Bilinci Için Led Ekranlar Geliyor resimleri, Çevre Bilinci Için Led Ekranlar Geliyor haber, Çevre Bilinci Için Led Ekranlar Geliyor yükle, Çevre Bilinci Için Led Ekranlar Geliyor lazer epilasyon, Çevre Bilinci Için Led Ekranlar Geliyor msn eklentisi, sarki sözleri
Sayfa: [1]   Yukarı Çık :)
 
Gitmek istediğiniz yer: