Sayfa: [1]
Gönderen Konu: Aylık 100 Milyon Facebook Video Görüntülemesine Ulaşan Sayfa: Vocativ  (Okunma Sayısı 1043 Defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte.
-minel-
Administratör.
*
Cinsiyet: Bayan
Mesaj Sayısı: 1449Üyelik Bilgileri
« : 29 Eylül 2015, 14:56:43 »

Aylık 100 milyon Facebook video görüntülemesine ulaşan sayfa: Vocativ

Facebook, video alanındaki atılımlarıyla son yıllarda YouTube karşısındaki rekabetini oldukça güçlendirdi. Yeni nesil internet kullanıcıları için artık sıfırdan 100 milyon izlenmeye ulaşılabilecek en iyi video mecrası Facebook olarak görülüyor.

Vocativ kanalı üzerinden ilerleyelim. Vocativ, video habercilik alanında bir içerik üreticisi. Ürettiği içeriği hem Facebook hem de YouTube üzerinden yayınlıyor ve her ay oldukça kısa ve iyi hazırlanmış yaklaşık 95 içerik üretiyor. Aynı şeyi hem Facebook hem de YouTube üzerinden yapıyor böylece herkese ulaşma ihtimalini iki kat arttırıyor.

Vocativ, YouTube üzerinde 2012 yılından beri bir kanala sahip olduğu halde burada toplam 52.286 takipçiye sahip. Videoları ise şimdiye dek toplam 24.694.504 kere izlenmiş durumda. Facebook kanalında da durum pek iç açıcı görünmüyordu fakat geçtiğimiz 8 ayda inanılmaz bir artış yaşandı. Ocak 2015 ayında 1.6 milyon izlenme alırken Ağustos 2015 ayında 95.8 milyon izlenme rakamına ulaşan Vocative bu sırada YouTube üzerinde benzer bir sıçrama yaşamadı.

Ayrıca Facebook sayfası da %375 büyüyerek 479.584 kişiye ulaştı. Artık her ulaşacağı kitle daha hızlı bir şekilde artıyor ve bir yandan da aylık total izlenme sayıları hızla artmaya devam ediyor.

YouTube her ne kadar dünyanın en büyük 2. arama motoru konumunda olsa da Facebook video izlenmeleri konusunda oldukça büyük bir büyüme gösteriyor ve bu da YouTube’nin geleceği açısından tedirgin edici olmalı.

Facebook’un bu konumda daha güçlü durabilmesi için platformun tamamında olduğu gibi video alanında da “başarılı bir arama” hizmeti sunması gerekiyor. Bu olmadığı sürece Youtube ile tam olarak yarışması ve onu yenmesi pek mümkün olmayacak gibi görünüyor.

Bu da Vocativ’in video üretim tarzını yansıtan videolardan biri.


KadıncaForum'a Üye Olmadan Link'leri ve Video'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol.. ya da Üyeysen Giriş Yap..
Sosyal Medya
Logged

Kadın Temsilcisi
KadıncaForum
*****

Offline

Mesajlar: 27205

View Profile
Re: Aylık 100 Milyon Facebook Video Görüntülemesine Ulaşan Sayfa: Vocativ
« Posted on: 28 Mayıs 2020, 09:03:43 »

 
      uyari
Merhaba Ziyaretçi, Öncelikle Sitemize Hosgeldin. Ben KadıncaForum Botu Olarak Siteden Yararlanabilmeniz İçin, Üye Olmanızı Öneririm. Unutmayınız! Bu Site Sadece, Biz Kadınlara Özeldir.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Aylık 100 Milyon Facebook Video Görüntülemesine Ulaşan Sayfa: Vocativ oyunlari, Aylık 100 Milyon Facebook Video Görüntülemesine Ulaşan Sayfa: Vocativ programi, Aylık 100 Milyon Facebook Video Görüntülemesine Ulaşan Sayfa: Vocativ oyunu indir, Aylık 100 Milyon Facebook Video Görüntülemesine Ulaşan Sayfa: Vocativ program yükle, Aylık 100 Milyon Facebook Video Görüntülemesine Ulaşan Sayfa: Vocativ download, Aylık 100 Milyon Facebook Video Görüntülemesine Ulaşan Sayfa: Vocativ istenmeyen tüyler, Aylık 100 Milyon Facebook Video Görüntülemesine Ulaşan Sayfa: Vocativ resimleri, Aylık 100 Milyon Facebook Video Görüntülemesine Ulaşan Sayfa: Vocativ haber, Aylık 100 Milyon Facebook Video Görüntülemesine Ulaşan Sayfa: Vocativ yükle, Aylık 100 Milyon Facebook Video Görüntülemesine Ulaşan Sayfa: Vocativ lazer epilasyon, Aylık 100 Milyon Facebook Video Görüntülemesine Ulaşan Sayfa: Vocativ msn eklentisi, sarki sözleri
Sayfa: [1]
 
Gitmek istediğiniz yer: